Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Nasıl Kilo Alabilirim, Kas Kütlemi Nasıl Arttırırım?

dreamsman123

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
Yeni Başlayanlarda Kilo Artışı Süreci

Selamun Aleykum Arkadaşlar
Ben bu spora yeni basladim ve hocamizin bulking programini uyguluyorum haftada 4 gun
Beslenme iste haftanin 5 gunu 300er gram tavuk sabit olmak uzere cesitli karb.larla destekliyorum haftasonu iste tavugun yerini balik aliyor
Sorum Şu:
Beslenmeme spordan oncekine gore cok dikkat etmeme ve sporumu yapmama ragmen suan 3-4 hafta oldu ve hala aynada ve tartida en ufak bi artis goremiyorum ve buda motivasyonumu yok ediyor. Sizce ne yapmaliyim
Boy:173
Kilo:56

midi

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Selamun Aleykum Arkadaşlar
Ben bu spora yeni basladim ve hocamizin bulking programini uyguluyorum haftada 4 gun
Beslenme iste haftanin 5 gunu 300er gram tavuk sabit olmak uzere cesitli karb.larla destekliyorum haftasonu iste tavugun yerini balik aliyor
Sorum Şu:
Beslenmeme spordan oncekine gore cok dikkat etmeme ve sporumu yapmama ragmen suan 3-4 hafta oldu ve hala aynada ve tartida en ufak bi artis goremiyorum ve buda motivasyonumu yok ediyor. Sizce ne yapmaliyim
Boy:173
Kilo:56
4 hafta olmus ve degisikl yok diyorsun o zaman %10 arttir kaloriyi

hunemre

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Savas cebeci bulking programi ve yemek programi yaz izle uygula pisman olmazsin.

ako7

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ustalar öncelikle selamın aleyküm yaşım 17 boy 1.84 kilo 72 biraz boya göre kilo az önerileriniz nelerdir yardım edermisiniz..

thrasher

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Forumda yazılanları okumanı tavsiye ederim.