Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Arkadaşlar selam...
IMG_20210107_095225.jpg IMG_20210107_095255.jpg Ekli dosyayı görüntüle IMG_20210106_145600.jpg
Screenshot_20210107_101151.jpg Yaşım 36
Boy 175
Kilo 68.5

Yaklaşık 8 aydır ağırlık antremanı (haftada 4 gün) aralarda kardio(haftada 1)ve sporcu beslenmesi yapıyorum. Beslenmeyi kusursuz yapamasamda (düşük karbo yuksek protein ağırlıklı besleniyorum) fena degilim. Bu 8 aylık süreç de 81 kilodan 68.5 kıloya kadar geldim.

Temel sorunum ; bu kadar kilo vermeme rağmen hala bel bölgemin yaglı olması... Açıkçası daha da kilo vermek istemiyorum çünkü gerçekten yüzüm çok çöktü ve artık saglıksız gorunmeye başladım çevremden hep olumsuz yorumlar alıyorum su ara yüzümün çökmesi ile ilgili. Ama bel bölgem hala istedigim seviyede değil. Daha ne kadar kilo vermem lazımkı tamamen gitsin?Kaybolup gidecem sonunda sanırım rüzgarda ucucam :)

Fotolarımı ekliyorum nasıl bir yol izlemem gerektigi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.son fotom spora başlamadan önceki halim.

Yönetici
SMS Onaylı
8 ayda gayet güzel ilerleme hocam , özellikle ortada ki fotoda ışığı iyi kullanmışsınız baya iyi gözüküyor , önceki halinizle çok fark var , bel bölgesi yani alt karın en son giden yağdır genel de , amacınız oranında tamamen gitmesi ise devam etmelisiniz, şuan zaten doğru yoldasınız, fotoğraflardan anlaşılıyor :)
Yaklaşık 1.5 aylık sert diyet ve antrenman ile olucak gibi duruyor ..

Eğer devam etmek istemiyorsanız clean bulka geçebilirsiniz , yüzünüz eski halini alır ve kas kütlesi eklemeye başlarsınız ama o bel bölgesindeki yağlar aynen kalır ..

Yorum
Forum Üyesi
Yusuf hocam o zaman bu ay sonuna kadar dışardan gelen tepkilere kulagımı tıkayıp devam edeyim bu yeme şekline..Şubat ayı itibari ile bel bölgesinde artık giden gider kalan kalır...Clean bulka başlarım.

Bu arada teşekkürler yorum için, bende evde çalışmama rağmen güzel ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum şekillenme konusunda...Evde de isteyince oluyormus yani bir şeyler :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: