Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Mr.Olympia 2014

elbiskuha

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Konu açma yetkisi hemen hemen hiç bir bölümde olmadığından yönetici arkadaşlar konuyu uygun yere taşıyabilir .

30 gün küsür kaldı yarışmaya.Yine Kai ile Phil mi çekişecek acaba.Var mı sizin favoriniz?

MR. OLYMPIA | Mr. Olympia 2014

hellyea

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Bencede yine phil ile kainin kapismasini gorucez phil tahtini birakmak istemiyor her yil kendine daha fazla meydan okuyor unvanini korumak icin ve cok calisiyor. ama bence bu yil kai greene almali cnku phil ile kainin hayatini karsilastirinca kainin ne zor kosullarda yaptigini gordum ve sunum sirasinda kainin degisik tarzi (zen ustasi olmasindan dolayi sanirim) çok hoşuma gitti. Zaten 1 puan farkla 1.ligi kacirdi gecen yil bu yil alsin artik moral olur adama
MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

OND21

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Katılıyorum yine kai ve phil arasında geçicek.Geçen sene 1puan farkla almıştı phil. 'TheGift' dediği gibi genetik daha önemlidir ki zaten kol ve sırt olarak kaliteli kas'a sahip ama bence bu sene kai alıcak, almalı! Ne koşullarda yaşadığını ve ailesinin durumunu öğrendim(Generation İron2013 filminde kesinlikle izleyin). Herşey genetik değildir ;)