Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Mide Bulantısı

mezarakabul

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Arkadaşlar , Ramazan ayında oruç açtıktan 1 saat sonra çalışmaya gidiyorum. Ağırlık çalışmalarında mide bulantısı yaşamaya başladım.

Önlemek için ne yapmam gerekli ?

AllKindsOfGains

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Biraz 1,5-2 saat sonra gitmeyi deneyebilirsiniz imkanınız varsa

mezarakabul

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Biraz 1,5-2 saat sonra gitmeyi deneyebilirsiniz imkanınız varsa
Hocam zaten 22:00 gidip 23:15 gibi bitiriyorum :( salon 00:00 kapanıyor. Yemekleri hazmetmediğim içinmi oluyor ? çokta yemiyorum ki

ayıptır söylemesi çorba , avuç içi kadar pide , sebze yemeği yada et ( tavuk veya köfte ) 2 hurma , salata

AllKindsOfGains

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Mideniz dolu olduğu için olabilir. Antreman vücuda çok ağır geldiği durumlarda da mide bulantısı olabiliyor. İftarı biraz daha hafif tutup esas yemeğini antreman sonrasında yemeyi dene önce. Baktın öyle de geçmedi, bu sefer antremanını hafifletmeyi dene.

mezarakabul

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Mideniz dolu olduğu için olabilir. Antreman vücuda çok ağır geldiği durumlarda da mide bulantısı olabiliyor. İftarı biraz daha hafif tutup esas yemeğini antreman sonrasında yemeyi dene önce. Baktın öyle de geçmedi, bu sefer antremanını hafifletmeyi dene.
Bir çorba ve salatadan sonra yapmayı deneyeyim bu akşam. Bakalım nasıl tepki verecek vücut :)

teşekkürler hocam