Mhp myo-x

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Sevgili dostum benim var yardımcı olayım. Myostatin inhibitörüdür. Myostatin kas gelişimini engelleyen gendir diyelim. Sen istediğin kadar steroid kullan istediğin kadar beslen ağırlık çalış. Kasların beyninin izin verdiği ölçüde gelişir. Myostatin inhibitörü bunun sınırını kaldırıyor. Ancak gerçek myostatin inhibitörü follistatin 344 isimli bir ilaçtır. MHP Myo-x zannettiğin kadar etkili değildir. Orjinal follistatin 344 kürü 4000 dolar civarında. Bir hafta kadar forumdan uzak kalacağım geri döndüğümde yardımcı olabileceğim birşey olursa zevkle olurum. Sevgiler.

Yorum
Forum Üyesi
Protein bcaa glutamine creatine kısımlarını geçiyorum bunlar zaten olmazsa olmazdır. Preworkout olarak jack 3d var şuan eski orjinal versiyon 1.3 dimethyli olan. Yatmadan önce iron dream alıyorum. yine antrenman öncesi animal m stak ve tribestan alıyorum. M stak yeni versiyon yani prohorme olan versiyon değil. Bir de myo-x ile beraber GAT finajet aldım bu prohormone olarak geçiyor. İlk kez prohormone deneyeceğim bakalım nasıl tepki verecek.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: