Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Merhaba

Salim

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Fitness Bilim sakinlerine Merhaba.

Savaş CEBECİ'yi hem Facebook hem Twitter hemde Youtube'den takip eden spor tutkunuyum.
Bugün itibari ile bahsetmiş oldugum takip noktalarına Forumuda eklemiş bulunmaktayım
:)
Gelelim yazı yazdıgım Kimim Ben? bölümüne.
İsmim Salim 32 yaşında olup aranıza İzmirden katılmaktayım.

1,5 senedir aktif bir şekilde Gym gitmekte ve Vucut geliştirme adına herşeyi araştırmaktayım.

Geçmiş dönemlerdeki spor sevdalılarının bilgi alamayacakları bir ortamda gelişim için çabaladıgı zor günleri görüp günümüzdeki spor adına atılan pozitif adımlar ve Savaş CEBECİ gibi bilgi birikimlerini spor sevdalılarına aktaran sporcular sayesinde gelişimin önünün bilgi anlamında büyük yol katettigini görmek mutluluk verici ve böylebir platformda aranızda olmak gurur verici.

Savaş CEBECİ'nin bilgi birikimlerinden faydalanarak bilgi arşivime yeni bilgileri dahil etmek ( tabiki forumdaki bilgili spor sever arkadaşlarımızında bilgilerinden yararlanmak ) ve elimdeki araştırmalar ile bildiklerimi paylaşarak spor adına güzel bir bilgi paylaşımı içerisinde olmak için buradayım.

Aranızda olmaktan dolayı HEYECANLIYIM çünkü;
Yeni ögrenecegim bilgiler için,
Aktaracagım paylaşımlar için,
Spora sevdalı yeni dostlar edinecegim için...

Herkeze tekrardan Merhaba.

Sonraki Konu

fevzitam35

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hoşgeldin abi sen de aynı benim gibisin :))

Salim

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hoşbulduk Fevzi.
Bizimgibilerin oldugu bir forum olması nekadar güzel :)

35myoz

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
Salim Hoşgeldin, ben izmirden Mahmut.

Saygılar