Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Merhaba :) yeni üyee

Smark

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kilo (kg)
86
Boy (cm)
186
Kol (cm)
32
Bel (cm)
87
Omuz (cm)
116
Cüsseli savaş hocami yıllardır takip eder, spora bir baslar bir bırakırdim artık saglam bir başlangıç yapmak istiyorum yaş 19 ekimde 20 ye gireceğim 5 gün önce ortalama bir salona yazıldım ögrenciyiz sonuçta hocalar pek alakali gelmedi, bende foruma üye olmaya karar verdim sizlerden öneri bekliyorum ölçülerim; boy:186 kg:76 omuz:116 göğüs:93 bel:87 kol:32 bu sekilde ölçülerim, besin takviyesi olur antreman programi olur hertürlü öneriye açığım simdiden teşekkürlerimi iletiyorum hepinize

Erçin Şahinkaya

Moderatör
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Cüsseli savaş hocami yıllardır takip eder, spora bir baslar bir bırakırdim artık saglam bir başlangıç yapmak istiyorum yaş 19 ekimde 20 ye gireceğim 5 gün önce ortalama bir salona yazıldım ögrenciyiz sonuçta hocalar pek alakali gelmedi, bende foruma üye olmaya karar verdim sizlerden öneri bekliyorum ölçülerim; boy:186 kg:76 omuz:116 göğüs:93 bel:87 kol:32 bu sekilde ölçülerim, besin takviyesi olur antreman programi olur hertürlü öneriye açığım simdiden teşekkürlerimi iletiyorum hepinize
Yağ oranınız kaç?

Biceps06Triceps

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kardeşim full body programlar ile hızlı bir şekilde form tut daha sonra çift bölgeye geç hepsinden önce beslenmeyi düzelt mükemmel gelişirsin kalorini hesapla ona göre makroları ayarla ve unutma önemli olan hemen gelişmek istemek değil bu işi surekli hâle getirmek moralinin en bozuk olduğu günde bile

furkanbayer

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Foruma hoş geldin. Araştırırsan ilgili kategorilerde bir çok mevcut programlar var çok iyi abiler tarafından hazırlanan :)

sporcuşirin

Forum Prensesi
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Foruma hoş geldin. Konuyu farklı yere açarsan daha çok kişi yardım edebilir.

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
Ödüller
10
  • 1000 Mesaj mı? Durmak Bilmiyorsun!
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
  • 50. Beğeni!
  • 25. Beğeni!
Fit Puan
158
Hoşgeldiniz, forum arama kısmına dilediğin konuyu yazarsanız kesin bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Fakat sonuca ulaşamazsanız o zaman ilgili kategoriye konu açarsanız herkesten cevap alabilirsiniz :)

Ozanjuan

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Hoşgeldiniz umarım mümkün olduğunca yararlanırsın forumdan