Çözüldü Merhaba 16 yaşındayım Kilo Vermek İstiyorum

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
128
Spor Geçmişi
Yok
Boy (cm)
1.80
Merhaba Öncelikle İyi Geceler Benim kilo Problemim Var Uzun Zamandır kilo yüzünden dizimde problem çıktı , yürüken sıkıntı çekiyorum ve bundan hiç mutlu değilim bir karar aldım, kila vericem sadece belli bir planım yok nereden başlıyacamı bilmiyorum neler yapmam gerektiğini bilmiyorum , sitemizde ufak bir spor salonu tarzı bir yer var koşu aletleri ağırlıklar Vb var Nerden Başlamam gerek neler tüketmeliyim nelere dikkat etmeliyim ve ne kadar sürede veririm Kilo vermeyi Çok istiyorum artık yeter Vücudumda çatlaklar oluştu

Lütfen Bu işlerden anlayan birisi yardımcı olsun lütfen

Forum Üyesi
Merhaba Öncelikle İyi Geceler Benim kilo Problemim Var Uzun Zamandır kilo yüzünden dizimde problem çıktı yürüken sıkıntı çekiyorum ve bundan hiç mutlu değilim bir karar

aldım kila vericem sadece belli bir planım yok nereden başlıcamı bilmiyorum neler yapmam gerektiğini sitemizde ufak bir spor salonu tarzı biyer ver koşu aletleri ağırlıklar vb

var Nerden Başlamam gerek neler tüketmeliyim nelere dikkat etmeliyim ve ne kadar sürede veririm Kilo vermeyi Çok istiyorum artık yeter Vücudumda çatlaklar oluştu

Lütfen Bu işlerden anlayan birisi yardımcı olsun lütfen

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool: