Soru Maddi durum ve ekonomi

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba bir süredir spor yapıyorum ağırlık antrenmanları vs ancak son zamanlarda yeterli kaloriyi alamıyorum maddi nedenlerden ötürü sizce ne yapmalıyım

Forum Üyesi
Mesaj Lideri
Merhaba bir süredir spor yapıyorum ağırlık antrenmanları vs ancak son zamanlarda yeterli kaloriyi alamıyorum maddi nedenlerden ötürü sizce ne yapmalıyım

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Olduğu kadar maalesef yapacak bir şey yok herkesin durumu el vermiyor ki yapabildiğin kadar yap yani maddi durumuna çok engel oluyorsa bence salona bile gitme her şey spor değil kariyerine odaklan yarın bir gün iş sahibi olduğunda spora gidebilirsin ama iş ve kariyer için çok geç olabilir sokağa çıkıp koşu yapmak mekik şınav bunlarda spordur illa ağırlık kaldırmak gerekmez

1 Yorum
M
Michael12 yorum yaptı
Ne yazıkki öyle yapmam gerekicek ztn kara harp okulu istiyorum kazanırsam vucudu orda yaparım artk

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: