Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Lütfen yardım edin

A. Kaan IŞIKAL

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 20. Mesaj!
  • İlk Mesaj
  • İlk Beğeni!
Fit Puan
72
Spor da çok terledim, salonda çok esiyordu, eve geldim bir anda karnıma ağrı girdi şu an kıvranıyorum sabah birde öğlen cla aldım . Ağrıkesici içsem bir zararlı olur mu bir de bu ağrı . Rüzgar da kaldığım için mi oldu acaba

farukozdemir

Personal Trainer
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
7
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 25. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
797
Ağrının sebebi üşütmüşte olabilirsin yada cla tarihi geçik de olabilir veya sabah yediğin birşey zehirlemişte olabilir bunu burdan kimse bilip yardım edemez doktora görünmelisin

A. Kaan IŞIKAL

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 20. Mesaj!
  • İlk Mesaj
  • İlk Beğeni!
Fit Puan
72
Teşekür ederim dün akşam gittim hastaneye kan idrar testi verdim film de çekildi. Tüm sonuçlar normal çıktı. Büyük ihtimal ben cla aldıktan sonra 5 kaşık tam buğday makarna yedim sadece , haliyle besinler az olunca böyle soldu karnımın sol tarafı çok ağrıyordu . Serum verdiker max 30 dk iyi oldum sonra sabaha kadar 1 saat uyuyorum uyanıyorum en sonunda parol diye bir ağrı kesici var 10 sn onu dil altında tuttum , o şekilde kusup rahatladım. Şuan ne yemek yemek istiyorum ne spora gitmek istiyorum . 2 gr kasımız vardı o gidicek . Hadi hayırlısı

A. Kaan IŞIKAL

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 20. Mesaj!
  • İlk Mesaj
  • İlk Beğeni!
Fit Puan
72
Pazartesi bu konu açtıktan şu ana kadar 82 kilodan 77 kiloya düştüm nasıl besleniyim canım hiçbir şey istemiyor etler çok ağır geliyor pek karbonhidrat ta almak istemiyorum . Salı günü sadece 550 kalori almışım . Nasıl besleniyim ?
Birde kilo kayıp ettik yağ gittiği gibi kas da gitti , acaba tekrar spor a başladığımda biran da 2 3 kilo alır mıyım ?

farukozdemir

Personal Trainer
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
7
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 25. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
797
Kaan 3 4 günde kas kaybetmezsin merak etme düzgün bir beslenme programı oluştur antrenmanlarına başla çok büyütme kafanda