Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Lor Peyniri

isacan35

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaşlar selam,

Malum hepimizin en sevdiği bol proteinli gıdalardan. Sorum şu sizlere, ne çeşit, ne marka lor peyniri kullanıyorsunuz ?

Ben geçenlerde kaşar loru aldım ama aşırı yağlı geldi o yüzden tüketemedim dilediğim gibi.

Mandıradan tulum loru alıyorum o tuzlu biraz ama daha yağsız gibi. Suyla mikserden geçirip içiyorum genelde ayran gibi oluyor hem de pratik. Yarım kg içseniz günde 60-80 gram arası protein yapıyor.

AspenSilber

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Pehlivanoglu marketinden aliyorum ben 120 gr lor 60 gr suzme yogurt buz gibi su :) blenderden gecirip gomuyorum yatmadan 1 2 saat omce

blackeagle1903

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ben şahsen peynes lor peyniri alıyorum. içerik olarak 100 gramda 10 gram protein 1 gram yağ var.

sabahları 100 gram falan tavaya lor atıyorum, zeytinyağı ekliyorum, yeşil ve kırmızı biber kıyıyorum lorun üstüne, pulbiber, tozbiber ilavesi yapıyor ve üstüne 2-3 yumurta kırıp pişiriyorum. harika oluyor. tavsiye ederim.

edit: tabiki yörsan'ın 19/2'lik lorunu bulunca affetmiyorum. ama maalesef her yerde bulunmuyor.

Son düzenleme:

Canali

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Yörsan alıyorum. 19/2 protein/yağ oranı var. Hatta küçük olanını bulamayıp 5kglik kovasını aldım en son :)