Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Lazar Angelov gibi çalışınca onun gibi olacağını düşünmek ve stereoid almak

hellyea

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Salonda gördüğüm nacizane bir tiptir bu arkadaş.
Kendisinin omuz antrenmanına denk geldim bildiğiniz lazarın antrenmanını copy paste yapmıştı. Üstelik onun partnerle yaptığı hareketleri tek yapıyordu(handstand push up)

İlginç bir tiptir ki kendisi ki stereoid kullanacağını bana itiraf etti.
Yarışmaya mı katılıcaksın niye kullanıcaksın dedim
Evet kullanıcam ve ortaya 70 kilo güzel bir vücut çıkarsa devam edicem stereoidleri biliyorum merak etme dedi.

Kendisine birşey demedim diyemedim sonuçta kendi vücudu kendi tercihi
Merak ettiğim şey Lazar gibi çalışınca onun gibi olabileceğini düşünebilen bi insanın stereoid alması ne kadar doğrudur?
Siz ne düşünüyorsunuz bu arkadaş hakkında? kendisinin yağ oranı bayağı bir yüksek ayrıca göbekli felan

metinhx4

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Spor için konuşmuyorum genel her alanda birini kopyalamak onun yaptığını yapmak başarı getirmez illa üstüne bir şey katmanız lazım ben suana kadar bunu gördüm yani.

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
yağ oranı yüksek göbekli adam handstand push up nasıl yapıyor anlayamadım ? yani desteksiz hemde kendi başına ?

hellyea

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
yağ oranı yüksek göbekli adam handstand push up nasıl yapıyor anlayamadım ? yani desteksiz hemde kendi başına ?
Yapiyor sende yaparsin squat rack tutuyor ayaklari havada

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fatih A.

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
4
Kendisinin omuz antrenmanına denk geldim bildiğiniz lazarın antrenmanını copy paste yapmıştı. Üstelik onun partnerle yaptığı hareketleri tek yapıyordu(handstand push up)

Evet kullanıcam ve ortaya 70 kilo güzel bir vücut çıkarsa devam edicem stereoidleri biliyorum merak etme dedi.

Merak ettiğim şey Lazar gibi çalışınca onun gibi olabileceğini düşünebilen bi insanın stereoid alması ne kadar doğrudur?
Siz ne düşünüyorsunuz bu arkadaş hakkında? kendisinin yağ oranı bayağı bir yüksek ayrıca göbekli felan
Büyük ihtimalle hem kas yapıp hem zayıflamak için alıyordur steroid:) Böyle acayip etkileri var bu ilaçların, çeşit çeşittir ve kombin yapılarak kullanılır genelde. Ancak yarışmacı olanlar ilk başlarda normal vücut çalışıp, simetrilerinin düzgün olduğunu gördüklerinde yada bu yola girmeye karar verdiklerinde başlıyorlar bu ilaçlara. Türk usulü bir özüm getirmiş arkadaş olaya :) Böyle saçmalık olmaz, kullanan kişiler çok önemli sağlık hizmetlerini sürekli alıyorlar ki önemli bir zarar durumunda ilacı kesip,hafifletebilir yada kombinasyonu değiştirebilir yada PCT ye girebilir. Bazı şerefsiz siteler var steroidleri sanki çok basit şeylermiş gibi gösteren. Deca kullandım çok kolay anadrol kullandım sıkıntı yok gibi yorumlar var(Forum sitesi şeklinde)!! Bunlara inanmıştır büyük ihtimalle. Arkadaşını uyarman lazım saçmalıyor.

Prototype I

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0

Lazar antrenmanını yapıyorsa kişinin kendi tercihidir neden ön yargılı bir şekilde lazar gibi çalışıp onun gibi olacağını sandığını belirtiyorsun anlamadım, ayrıca steroid'de kişinin kendi tercihidir yasaklı bir madde gibi itiraf etti yazmışsın bana garip geldi doğrusu. Eğer antrenman konusunda çok bilgiliysen uyarabilirsin bu kişiyi onun haricinde arkasından konuşmak pek doğru olmaz.

hellyea

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Lazar antrenmanını yapıyorsa kişinin kendi tercihidir neden ön yargılı bir şekilde lazar gibi çalışıp onun gibi olacağını sandığını belirtiyorsun anlamadım, ayrıca steroid'de kişinin kendi tercihidir yasaklı bir madde gibi itiraf etti yazmışsın bana garip geldi doğrusu. Eğer antrenman konusunda çok bilgiliysen uyarabilirsin bu kişiyi onun haricinde arkasından konuşmak pek doğru olmaz.
Stereoid kullanımı kişinin kendi tercihi diye belirtmiştim yazımda okumadın sanırım.
stereoidlere karşı değilim bu işten ekmeğini çıkarmaya çalışan herkes kullansın birşey deme hakkımız yok.
ama gel gelelim hobi babında yapılan bir işin içine bilinçsizce stereoid kullanımı girince çok kötü sonuçlar doğuruyor ve kötü örnek oluyor. medyada gördük örneklerini... sonrasında tabikide ebeveynler çocuklarını salonlara göndermezler normaldir. arkasından konuşma olayına gelince ben anonimim oda anonim arkadaşın kimliğini mi belirtmişim ki dedikodu olsun:)) güldüm geçtim bu dediğine

merttaylankoroglu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Muhtemelen fiyatlardan da haberi yok arkadaşın.Supplement gibi sanıyor.Ucuz ilaçlar değil bunlar.

merttaylankoroglu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Bilmediğimden soruyorum bunları gidip eczaneden almıyorlar değilmi sağlam yerden almadıkları sürece etkiside olmuyor?
Eczaneden de temin edilenleri var ancak asıl baba olanlarının birçoğu ülkeye kaçak sokuluyor.el altından satılıyor ve 1.sinif kalitede değil.O profesyonellerin kullandıkları kalitede değil.Bilincsiz ilaç kullanımı ölüme kadar götürür.Kullanmayın.