L-karnitin VS L-karnitin thermo

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!

Hangisi ?

• Thermo

Oy: 2 100.0%
  • Normal

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Forum Üyesi
Merhaba.
Öncelikle bu 2 ürün arasında 20tl gibi bir fark var. Normalinde 1000mg, thermo da ise 2000mg l-karnitin var.
Şimdi hangisini kullanmak daha mantıklı ?
Bir de ben bu ürünün yanında cla kullanıcam bu 2 ürün bir yan etki gibi şeyler olur mu ?
17 yaşındayım ilk spora başladığımda 96 kiloydum şimdi 80 kiloyum 6 ayda bu kiloya düştüm şimdi ise benim üniversite sınavım var 1 sene sonra yani ben yaz tatili bitince spora gitmem dersler için bu yaz bu işi halletmek istiyorum

Son düzenleme:
Anti-Personnel Landmine
SMS Onaylı
Onursal Üye
Merhabalar,

Yan etki goreceginizi sanmiyorum. L-Carnitin zamaninda hem kendim hem de esim kullandi, edindigim tecrubelere dayanarak yag yakmadan cok az etkisi oldugunu soyleyebilirim. Etkili yag yakmanin cozumu oncelikle mutfaktan geciyor. Yediklerinize cok dikkat ederek ve antrenmanlari kardio ile destekleyerek yag yakimini hizlandirabilirsiniz. L carnitine size minimum destek verecektir.

Yorum
Web Sitesi
www.fitnessbilim.com
L carnitine yağ yakıcı değildir. Kardiyo ve antrenman esnasında vücuttan atılan yağa yardımcı olur. Bir nevi kamyon gibi. Normal de üç kamyonun varken o 6 ya çıkarıyor. Ama kamyon toprak çıkartamaz :) bunun için de yağ yakıcı değil yağ aticidir.

Yorum
Moderatör
Forum Prensesi
Bazı supplementler ticari amaclı değer kazanmış ürünlerdir,nsca karnitinler üzerine yaptığı bir araştırma makalesinde söyle bir ifade var metabolizma hızınız usain bolt kadar dahi olsa size vericegi tepki sadece %5,bazi supplementler ticari amaçla cok yuceltilmistir. O yuzden insanlar da bir alvi yaratılıyor:)

Yorum
Forum Üyesi
Clenbuterol hakkında ne düşünüyorsunuz o daha etkili olur sanırım ama kararsızım

Yorum
Forum Üyesi
Ürünleri aldım yarın başlıyacağım.
Kendi kalori hesaplarımı makrolarımı ayarladım. Yabancı forumlardan da çok araştırdım. Günlük 2282 kalori ihtiyacım varmış, bunun 285 g karbonhidrat 114 g protein 76 g yağ . Şimdi ise hem kendime uygun hem de maddi açıdan hangi besinleri alabilirim onları araştırıyorum . Bir de ben bu besin değerlerini nereden bulabilirim her forumda veya yazıda çok fark var. Yine yabancı forumları araştırıyorum. Desteğiniz için teşekkürler.
(Kamera camı kırık kusura bakmayın)

Ekli dosyalar

• IMG-20190617-WA0007.jpeg
    IMG-20190617-WA0007.jpeg
    1,017.8 KB · Görüntüleme: 7
Yorum
Forum Üyesi
Tekrardan selam herkeze bunu kullanmak isteyenlere birkaç sözüm olacak.
Ürünleri kullanmaya başlıyalı nerdeyse 1 hafta oldu . Ürünlerlerle beraber besin düzenimide çok ciddi manada planladım ayarlardım.Ve tabiki günlük kardiyo en az 40 dk yapmaya çalıştım en fazla da 1 saat e çıktım. Bu besin düzeni antreman düzeninde 2 kiloya yakın kaybım oldu . Bacak antremanları sonra bugün de kardiyo yapmiyim diyip karnitin içtiğimi hatırlayıp verdiğimiz para ve zaman boşa gitmesin diye kardiyo yaptım .
Hiç mi kötü yönü yok diyorsanız onlarda olucak o kadar dediğimiz şeyler .
L karnitini ilk kez kullandığımda çok aşırı şekerli elma suyu gibi gelmişti. Cla ise etki türünden dolayı ishal yapabiliyor. Birkaç kez cla kapsülünün ağzımda yanlışlıkla patlatmam halinde kötü hiçbir şey olmadı

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: