l karnitin markaları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
diyetime l karnitin eklemek istiyorum pek fayda etceğini sanmıyorum ama denemeden bilinmez hardline l karnitin 33 kullanım 90 lira ama weider l karnitin 20 kullanım 150 lira bunları farkı nedir hangisi almalıyım hardlineınkinde 2000 mg karnitin bulunuyor weiderın 2500 + c vitamini

Forum Üyesi
Eğer çok paranız yoksa weider markasına hiç bulaşmayın derim. Banana Republic ten basic tshirt almak gibi weider ürünlerini almak. Birçok güvenilir, kaliteli ve daha ucuz marka bulunuyor piyasada. Onları tercih edebilirsiniz. Gerçi karnitin fiyatlarına bakmadan direk böyle "anti weider" konuşması yaptım ama, piyasadaki diğer markalarla çok fiyat farkı yoksa alınır.

Yorum
Forum Üyesi
Eğer çok paranız yoksa weider markasına hiç bulaşmayın derim. Banana Republic ten basic tshirt almak gibi weider ürünlerini almak. Birçok güvenilir, kaliteli ve daha ucuz marka bulunuyor piyasada. Onları tercih edebilirsiniz. Gerçi karnitin fiyatlarına bakmadan direk böyle "anti weider" konuşması yaptım ama, piyasadaki diğer markalarla çok fiyat farkı yoksa alınır.
karnitin zaten pek işe yaramıyor ama birinin dediğini duydum öyle ucuza karnitin alınırsan birşeye yaramaz tabi weider al işe yaramazsa paranı veriyim :D çok açık konusmuş adam ondan merak ettim hardlinenınkini alıyım ozaman

Yorum
Forum Üyesi
Hocam , ben diet ve kardio başlarken "Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML" kullandım. Spordan 30 dk önce bir ölçek aldım.

Kilo verdim ama ürün mü faydalı oldu , diyet mi , spor mu yoksa hepsimi :) bilemedim.

Yorum
Forum Üyesi
Hocam , ben diet ve kardio başlarken "Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML" kullandım. Spordan 30 dk önce bir ölçek aldım.

Kilo verdim ama ürün mü faydalı oldu , diyet mi , spor mu yoksa hepsimi :) bilemedim.
bence bu ürünler faydalı ama öyle mucizevi birşey değil sadece yardımcı oluyor birde enerji veriyor ant öncesi bence kullanılabilir

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: