Kreatin vücutta alerji yapar mı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Bugün supplementler mağazasından linkteki ürünü aldım. Spordan sonra 1 ölçeği toz olarak yutup ardından su içtim. Yarım saat sonra önce kafada kaşıntı sonra kurdeşen gibi vücutta döküntüler görüldü. Ölçeği geçtiğim için böyle sorun yapmış olabilir mi? Ürün %100 aromasız kreatin

Moderatör
Mesaj Lideri
bende kullanıyorum creatin ama hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım doktora görün istersen günlük 5 gr geçme

2 Yorumlar
O
Oguzhandogdu yorum yaptı
Yani ölçeğin ortasında ince çizgi var ama ben silme doldurdum hocam. Yarın ortasına kadar pet şişeye doldurup öyle içmeyi deneyeceğim. Kime sorduysam ilk defa duydum dedi. Nasıl bünyem var ya saf kreatine böyle tepki veriyor:)

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
kutusunun içinden çıkan ölçek zaten tam 5 gr olara alıyor bi ölçek al yeterli biş ıskıntı oluyorsa doktora git

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Kreatinin alerji yaptığını daha önce duymadım. Böbreklerdeki herhangi bir sorun kaşıntı ve döküntü yapabilir, kreatin de böbrekleri bir nebze yoruyor. Su tüketimini arttır ve doktora görün (kreatin tahlil sonuçlarını etkiliyor, bir süre bıraktıktan sonra görün istersen)

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
kutusunun içinden çıkan ölçek zaten tam 5 gr olara alıyor bi ölçek al yeterli biş ıskıntı oluyorsa doktora git
Teşekkür ederim bir süre sonra doktora gideceğim büyük ihtimalle kan ve idrar testi isteyecek. Hevesle almıştım şimdi hayal kırıklığı oldu. Ne yapalım ucunda ölüm yok kullanma derse kullanmayacağım.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: