Kreatin Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
[video=youtube;IO9I1SHfQIE]http://www.youtube.com/watch?v=IO9I1SHfQIE&index=4&list=PLCJ1UL5ebCUE8SKc JutftcCapmWrs-bWb[/video]

Forum Üyesi
Kreatin Monohydrate için 1 haftalık yükleme olayı gereklimidir? Yoksa direk olarak günlük kullanmaya baslamalı mı?

Yorum
Forum Üyesi
Kreatin Monohydrate için 1 haftalık yükleme olayı gereklimidir? Yoksa direk olarak günlük kullanmaya baslamalı mı?
gerekli yoksa kas krampları yaşıyorsunuz başıma geldi ondan söylüyorum. ciddi ciddi kramp çekiyordum gece uyandıracak derecede.

Yorum
Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar. Son 2 senedir 2 kere böbrek taşı döktüm anlayacağınız böbreklerden sıkıntım var. 1 hafta önce kan testi yaptırdım ve böbreklerimde kreatin düzeyinin normal olduğunu gördüm. Benim merak ettiğim kreatinin böbreklerde taş yapma riskinin arttırıp arttıradığı? Şimdiden teşekkürler.

Yorum
Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar. Son 2 senedir 2 kere böbrek taşı döktüm anlayacağınız böbreklerden sıkıntım var. 1 hafta önce kan testi yaptırdım ve böbreklerimde kreatin düzeyinin normal olduğunu gördüm. Benim merak ettiğim kreatinin böbreklerde taş yapma riskinin arttırıp arttıradığı? Şimdiden teşekkürler.
Sevgili dostum şu ana kadar böyle bir sorunla karşılaşan duymadım hatta bir arkadaşımız vardı böbrek taşı dökerdi o da kullandı bir sıkıntı yaşamadı bununla beraber internette de creatine ile ilgili bir sürü şehir efsanesi okuyabilirsin. Creatinin bu konuda bilinen bir yan etkisi kesinlikle yoktur. Ama ben yine de forumdaki hekim arkadaşların da bir görüşünü almak isterim söz konusu şey sağlık olunca %1 de olsa soru işareti oluşmalı aklımızda.

Yorum
Forum Üyesi
İlginiz için teşekkür ederim. Böbreklerde çok zor atılan bi madde olduğunu bu yüzden kreatin düzeyini baz alarak bu testi yaptıklarını öğrendim. Yinede tedirginim çünkü o acıyı kreatin yüzünden çekmek istemiyorum. Dediğiniz gibi forumdaki hekim arkadaşların fikirlerini almak en doğrusu olur.

Yorum
Forum Üyesi
Benim yağ oranım %19/20 aralığında. Amacım yağ yakmak bu yuzden kas kaybı yaşamamak için bcaa kullanıyorum. bu dönemde keratin micronized kullanımında fayda görürmüyüm ? yoksa şuan için gerek yok mu ? Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Yorum
Forum Üyesi
Savaş hocanın bulking programındayım bcaa + protein tozu kullanıyorum spor geçmişim 1 yıl.

Creatine almalı mıyım gelişimim açısından çok önemli midir? Almalıysam hangi creatine (mono)yu önerirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.

Just Focus.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p