Kreatin mi Bcaa mı ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Arkadaşlar sizce vucudumuz için bcaa mı daha önemli yoksa kreeatin mi ? şuan aldığım protein tozunda kendinden 5.5gram BCAA var sizce ne almalıyım ? bana hangisinin + sı çok olur ?

Forum Üyesi
Creatine . (BCAA protein tozundada var , definasyon döneminde BCAA tercih edilebilir ) 1.5 ay kullandıktan sonra 2 hafta bırakmanı öneriyorum creatine , vücut üretiyor creatine eğer 2 -3 aydan fazla kullanırsan vücut creatine üretimini durdurabilir ,hurafemidir bilmem ama benyinede işini sağlama almanı öneririm bende öyle yapıyorum , iyi günler.

Yorum
Forum Üyesi
Ben Multipower'ın BCAA'sından kullandım 1 kutu, ne işe yaradığını pek çözemedim :rolleyes: Kreatin al sen, kreatini kullan mesela bir süre, sonra bırak bir süreliğine, kullanırken ne işe yaradığını pek anlamasan da bırakınca ne işe yaradığını anlayacaksın :D

Yorum
Site Admini
Web Sitesi
www.instagram.com
İkisinin fizyolojik amaçları tamamen farklı. Karşılaştırma yapmak demek, Sırt için Bench Press mi, yoksa Shoulder Press mi çalışmalı gibi bir sorudur. Yani alakasızdır.

Creatine Spor supplementleri arasında üzerinde en fazla araştırma yapılmış ve etkisi kanıtlanmış olanıdır. Öte yandan BCAA zaten çoğu protein tozunda 5+ gram olarak vardır. Etkilidir.

Fakat işlevleri tamamen farklıdır.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: