Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Kreatin mi Bcaa mı ?

Merttszgn

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Creatine

Sent from my iPhone using Tapatalk

STRONGMAN

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Creatine . (BCAA protein tozundada var , definasyon döneminde BCAA tercih edilebilir ) 1.5 ay kullandıktan sonra 2 hafta bırakmanı öneriyorum creatine , vücut üretiyor creatine eğer 2 -3 aydan fazla kullanırsan vücut creatine üretimini durdurabilir ,hurafemidir bilmem ama benyinede işini sağlama almanı öneririm bende öyle yapıyorum , iyi günler.

Zubi

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ben Multipower'ın BCAA'sından kullandım 1 kutu, ne işe yaradığını pek çözemedim :rolleyes: Kreatin al sen, kreatini kullan mesela bir süre, sonra bırak bir süreliğine, kullanırken ne işe yaradığını pek anlamasan da bırakınca ne işe yaradığını anlayacaksın :D

Mehmet Kaban

Yönetici
Site Admini
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
İkisinin fizyolojik amaçları tamamen farklı. Karşılaştırma yapmak demek, Sırt için Bench Press mi, yoksa Shoulder Press mi çalışmalı gibi bir sorudur. Yani alakasızdır.

Creatine Spor supplementleri arasında üzerinde en fazla araştırma yapılmış ve etkisi kanıtlanmış olanıdır. Öte yandan BCAA zaten çoğu protein tozunda 5+ gram olarak vardır. Etkilidir.

Fakat işlevleri tamamen farklıdır.