Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Kreatin hakkında

hunemre

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaşlar benim gecen hafta arkadaşım kalp spazmi gecirdi ve doktor spor hayatına bir süre ara vermesini protein tozu disinda hic bisey kullanmamasi gerektigini söylemiş. Cocuk kreatin kullanan biriydi ve dedigine göre 1 haftada muthis gelisim oldu kreatinle beraber ancak doktor yasakladi diyor. Bu is beni düşündürdu kreatin almaktan vazgectim bana kreatin kullanimi yarar ve zararlari hakkinda bilgi verir misiniz savas hoca zararsiz dogru kullanilirsa diyordu sizlerin fikri ne ve nasil kullanmaliyim ?

moothy

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
1 haftada muthis gelisimden sonrasini okumadim,kirmizi etde bile var kreatin..ise yaradigi bilimsel olarak kanitlanmis bi kac supplementden biri

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
1 haftada muthis ne olmuş merak ettim. arkadaşın kreatin diye başka şey kullanıp seni kreatin diye kandırmış olmasın ? :)

hunemre

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Muthis dedigim abarti bir tabir laf arasinda denir ya arkadaslar :) normalden fazla gelisim diyor kreatin dışında bir cok supplement kullanmış ayni anda lakin doktor sadece kreatin e kusur bulmus.

Merttszgn

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hastaligi nedeniyle bircok ilac kullanmaya baslamistir o arkadas fazla gereksiz yukleme olmasin diye creatine'i cikarmislardir , yoksa creatinin kalbi etkiledigi ile ilgili bir arastirma okumadim henuz .

Sent from my iPhone using Tapatalk