Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Kreatin+Arjinin+Bcaa takviye tavsiyesi

ardarda45

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar takviye almaya karar verdim. Amaç kreatin arjinin ve bcaa daha sonra da izole whey protein alacağım. Xpro NoxPro Pre-Workout ve Scivation Xtend almayı düşünüyorum. İçerikleri toplarsak güzel bir takviye oluyor düşüncelerinizi almak istedim.

Kafama takılan xpro içindeki değerler. Xtend kesin almayı düşünüyorum bahane ile içerisinde glutamin de var ama Xpro yerine Optimum Nutrition amino enerji + kreatin(ürün tavsiyesi alabilirim) mi alsam?

blackeagle1903

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
xpro nutrition kötü bir marka değil. aradaki fiyat farkına bakınca kesinlikle xpro nox daha mantıklı geliyor. bcaa olarak dymatize 5050 300 gram tavsiye ederim. tadı çok kötüdür ama, baştan uyarayım.

Baklagil

<b><span style="color:green;">Fasulyeden Moderatör
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Xpro şahsen denedim ve içerikleri iyi bir ürün. İçine her şeyden biraz atayım mantığı ile yapıldığından Bcaa ve glutamin de var içinde. Şahsen ben kafein miktarını biraz daha fazla olmasını isterdim düzenli kahve tüketen biri olarak ama işini görüyor. Xtend+NoxPro kombosunun biraz daha ucuzunu istersen Hardline Noxx+Hardline 4:1:1 alabilirsin.

hakanunluer

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Anladığım kadarıyla ilk defa alıyorsun. Şahsi fikrim nox kullanma hemen arjinini de noxla birlikte kullanman taraftarıyım. Xtend harika bir ürün BCAA ve glutamini tek taşla vuruyorsun. Şahsen Kilona ve hedefine uygun bir protein tozu öneririm. yanında ufak bir komplex amino asit + xtend+ creatine monohydrate.. İyi sporlar