Kreatin+Arjinin+Bcaa takviye tavsiyesi

ardarda45

Forum Üyesi
Katılım
13 Ağustos 2014
Mesajlar
15
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Merhaba arkadaşlar takviye almaya karar verdim. Amaç kreatin arjinin ve bcaa daha sonra da izole whey protein alacağım. Xpro NoxPro Pre-Workout ve Scivation Xtend almayı düşünüyorum. İçerikleri toplarsak güzel bir takviye oluyor düşüncelerinizi almak istedim.

Kafama takılan xpro içindeki değerler. Xtend kesin almayı düşünüyorum bahane ile içerisinde glutamin de var ama Xpro yerine Optimum Nutrition amino enerji + kreatin(ürün tavsiyesi alabilirim) mi alsam?
 

blackeagle1903

Forum Üyesi
Katılım
16 Eylül 2014
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Puanları
1
xpro nutrition kötü bir marka değil. aradaki fiyat farkına bakınca kesinlikle xpro nox daha mantıklı geliyor. bcaa olarak dymatize 5050 300 gram tavsiye ederim. tadı çok kötüdür ama, baştan uyarayım.
 

Baklagil

<b><span style="color:green;">Fasulyeden Moderatör
Forum Üyesi
Katılım
13 Ağustos 2014
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Xpro şahsen denedim ve içerikleri iyi bir ürün. İçine her şeyden biraz atayım mantığı ile yapıldığından Bcaa ve glutamin de var içinde. Şahsen ben kafein miktarını biraz daha fazla olmasını isterdim düzenli kahve tüketen biri olarak ama işini görüyor. Xtend+NoxPro kombosunun biraz daha ucuzunu istersen Hardline Noxx+Hardline 4:1:1 alabilirsin.
 

hakanunluer

Forum Üyesi
Katılım
7 Ekim 2014
Mesajlar
18
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Anladığım kadarıyla ilk defa alıyorsun. Şahsi fikrim nox kullanma hemen arjinini de noxla birlikte kullanman taraftarıyım. Xtend harika bir ürün BCAA ve glutamini tek taşla vuruyorsun. Şahsen Kilona ve hedefine uygun bir protein tozu öneririm. yanında ufak bir komplex amino asit + xtend+ creatine monohydrate.. İyi sporlar
 
Üst