KOL KALINLIĞINDAKİ DENGESİZLİK

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Merhaba,
Belli aralıklarda fitness yapan biriyim. 3 ay önce tekrar başladım. Kollarımda göze batıcak şekilde kas farkı var. Ölçü almadım ama tahmini 3-4 cm fark olabilir. Bu farkı nası kapatabilirim. Zayıf koluma daha çok çalışmak fayda edermi?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Zayıf olan tarafa ek olarak 2 set daha girebilirsiniz zamanla düzelecektir kimse tamamen simetrik değildir

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Çok kötü bir durum. Bence estetik olarak kötü gözüküyordur. Zayıf kola çalış derim.

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Merhaba,
Belli aralıklarda fitness yapan biriyim. 3 ay önce tekrar başladım. Kollarımda göze batıcak şekilde kas farkı var. Ölçü almadım ama tahmini 3-4 cm fark olabilir. Bu farkı nası kapatabilirim. Zayıf koluma daha çok çalışmak fayda edermi?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler
curl yapiyorsan oturarak yap ... ben etkisini gördüm

Yorum
Forum Üyesi
Bu farkın dahada büyümesine yol açar yanlış yönlendirme olmasın. Büyük(güçlü) olan kolu 1 2 set eksik çalışmak daha mantıklı. Ayrıca 3 4 cm büyük fark profesyonel destek alman akıllıca olur

Yorum
Forum Üyesi
bunuda göğsümde denemiştim işe yaramadı(aynı anda çalıştım db presste misal zayıf olan 15 güçlü olanı 10 çalıştım. makinede tek tek çalışılırsa sonuç verebilir.). şuan eşitsizliğe pek takılmıyorum ve tek çalışmıyorum 1-2 cm normal ama çalışacak olsam dediğim gibi normalde 4 set yapıyorsam büyük olanı 2 set yaparım zayıf olanı 4 tek tek çalışarak. normal set sayın 4 ise ve zayıf olanı 6 çalışırsan işe yaramıyor bizzat denedim.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: