Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Kilo Vermeye Yardımcı Supplementler

qliwell

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
İyi günler, Mayıs' ın sonuna fitnessa başlıyorum. 130 kiloyum 1,79 boyum ( öyle turşu fıçısı gibi görünmüyorum ama göbek özellikle baldırlarım çok büyük ) 3 ay sürem olcak geri kalanında devam edebilir miyim bilmiyorum. O yüzden yağ yakıcı supplement almak istiyorum yağ yakıcı supplement. Sizce almalı mıyım çünkü zamanım da kısıtlı birde alcaksam hangi ürünü almalıyım teşekkürler.

durbre

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
hikaye olduğunu düşünüyorum. daha önce bu yağ yakıcının konusu çok kez geçti. bunlar hep metabolizma hızlandırmaya yönelik takviyeler. bunları kendin de yapabilirsin. yeşil çay içerek interval cardio yaparak sağlıklı beslenerek yağ yakarsın sağlıklı miktarlarda.

ben bazı yağ yakıcıları kullandım definasyon döneminde. ekstra bir faydasını görmedim. para tuzağı

emreyesildagy09

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
yağ yakıcı suplement gerekmiyo karnitinin yağ yakmaya herhangi bi etkisi olmadıgını araştırmalarda göstermişlerdi sanırım clada yağ depolamayı engelliyor şeker kessen aynı şey spordan önce 2 fincan filtre kahve içmeni tavsiye ederim hem fena enerji veriyor hemde yağ yakmaya yardımcı

AllKindsOfGains

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Karnitin yağ hücrelerini mitokondriye taşır, eğer vücudunuzda eksikse faydasını görürsünüz.

durbre

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
bütün etlerde süt ve süt ürünlerinde yumurtada buğday ve buğday ürünlerinde bulunuyor. sporcu beslenmesi yapan birinin ihtiyaç duyacağını sanmıyorum :)

Kutaykut

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Açıkcası ben yağ yakıcılara güveniyorum . Çünkü biz insan oğlu hep birşeylere inanmak isteriz yaratılıştan beri bu aslında böyledir inanc olmasa sevgi olmazdı ve sevgi olmasa bugünler olmazdı ... her neyse nasıl buraya geldim bilmiyorum :D demek istediğim konu plasebo etkisi ( yanlış yazmış olarabilirim ) l karnitin veya termojenik bir yağ yakıcı ürünü içtiğinizde etki göstermese bile vücut birşey için kendini hazırlamaya başlıyor kilo vericem demeye başlıyorsunuz ve oluyor aslında evdede yapılabilir ama bazı supplementler metabolik katkı maddeleri içeriyor (hydroxycut animal cuts gibi bir çok üründe , ve bunun gibi çoğu üründe içeriyor ) ve bunlar hem bağırsak hareketini artırıyor hemde daha kolay terlemeye başlıyorsunuz ve acıkmıyorsunuz bunun etkileri ben şahsen yaşıyorum ama alınmasada olur temiz bir diyet herşeyi çözüyor :)