Soru KİLO VERMELİ MİYİM ALMALI MIYIM ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
88
Spor Geçmişi
2 ay
Boy (cm)
202
Merhabalar,
Boyum 202 kilom 88. Karın bölgesi ve çevresinde rahatsız olduğum yağlar var, eritemediğim. Bu yüzden bolca kardiyo ve diyet yapıyorum kilo da verdim ama salonda ki insanlar kilo almamın daha iyi olacağını ve önce kas kütlesi kazanmam gerektiğini söylüyor. Kendimi zorlayan antremanlar yapıyorum zaten kaslarımın geliştiğini görebiliyorum ama göbek hala yerinde kardiyo yapmayıp çok yiyip kilo mu almalıyım yoksa tam tersini mi yapmalıyım ?
Teşekkürler.

Forum Üyesi
Merhabalar,
Boyum 202 kilom 88. Karın bölgesi ve çevresinde rahatsız olduğum yağlar var, eritemediğim. Bu yüzden bolca kardiyo ve diyet yapıyorum kilo da verdim ama salonda ki insanlar kilo almamın daha iyi olacağını ve önce kas kütlesi kazanmam gerektiğini söylüyor. Kendimi zorlayan antremanlar yapıyorum zaten kaslarımın geliştiğini görebiliyorum ama göbek hala yerinde kardiyo yapmayıp çok yiyip kilo mu almalıyım yoksa tam tersini mi yapmalıyım ?
Teşekkürler.

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: