Kilo verme ve yanlış program

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba ben yeni kayıt oldum ve 1 ay'a yaklaşık body yapıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum günlük yulaf ezmemı şekersiz çayımı yağsız yiyecekelrımı ve tuzsuz yiyorum ama kılo kaybedemiyorum aksine alıyorum nedenini öğrenebilirmiyim ve birkaç kişiye daha sordum eğer kilo verırsem boyumla orantılı olmazmıs :(

Erkeğim 1.84 Boy ve 74 kiloyum teşekkurler

Son düzenleme:
Forum Üyesi
Ama göbeğim var ve mekik çektikten sonra hissediyorum göbeği attıkdan sonra herşey çok güzel olacak gibi görüntü kirliliği yapıyor resmen geçen hafta 71.5 kiloydum 74 olmusum bugun

Yorum
Forum Üyesi
Merhaba ben yeni kayıt oldum ve 1 ay'a yaklaşık body yapıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum günlük yulaf ezmemı şekersiz çayımı yağsız yiyecekelrımı ve tuzsuz yiyorum ama kılo kaybedemiyorum aksine alıyorum nedenini öğrenebilirmiyim ve birkaç kişiye daha sordum eğer kilo verırsem boyumla orantılı olmazmıs :(

Erkeğim 1.84 Boy ve 74 kiloyum teşekkurler
Kilo vermekten kasın yağ yakmak olarak anlayıp da yazıyorum. İlk önce kalori hesabı yapmalısın. Alman gereken kalorinin 500 kalori altına düşmelisin ki sağlıklı kilo veresin.

Yorum

akn

Forum Üyesi
hocam ne yersenin yiyin burdaki olay kilo vermek için kalori açığı kilo almak içinde kalori fazlasıdır ve sihirli rakam 500 cal'dir :)

Yorum
Forum Üyesi
Derdin kilo vermek değil yağ yakmak ve kas kütlesi ede etmek olsun kardeşim , tuz kullanmanda sakınca yok fakat fazlası herşeyde olduğu gibi zarar ancak yarışmalara hazırlanan sporcular yarışma haftasında tus keserler nedeni fazla suyu atmaktır kaslardan . Protein kg başna 2 gr al çekinme hiç al o proteini ve günlük ne kadar karbon hidrat alman gerekir onun sonucunu kağıda vs döküm yap ve haftada 2 gün koşu bandı , bisiklet ve istersende karın çalışabilirsin , aksi takdirde karın kası yapıym derken büük kas gruplarının belirli hacmini yakabilirsin bu istenmeyen bir durumdur sanaa önerim şu olacak sayın kardeşim , sağlam beslenme az ama öz kaliteli antreman 60 dk geçirmemeye çalış ve karın kaslarını takma kafaya öbür kas gruplarına odaklanmalısın , belirlibir kas hacmine ulaştığın zaman yağ yakımı için 1 aylık bir ketojen diyet uygulayacaksın ve yağ yakımı başlayacaktır.Günlük aldığın yağın 50 gr geçmemesine dikkat et,eğer anlamadığın biryer bir konu varsa mesaj atabilirsin,tartıyı boşwer aynada ne görüyorsan ona göre davranmalı ve ona göre adım atmalısın .
İyi Forumlar.

Son düzenleme:
Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p