Fitness Bilim

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Soru Sor!

Sorular sorun ve diğer üyelerden cevaplar alın.

Cevapla!

Soruları cevaplayın ve alanınızda uzman olun.

Uzmana Danış!

Takıldığın bir konu mu var? Yöneticilerimize ulaşın.

Kas Yapmak Için Günde Ne Kadar Protein Tüketmelisin?

Atlefit

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Web sitesi
atlefit.com
Vücut geliştirmede EN ÇOK SORULAN SORULARDAN BİRİSİ. Kas yapmak için kaç gram protein yemeliyim ? Bu yazıdan sonra araştırmaların ve bilimin önerdiği değerleri öğrenmiş olacaksın.

Ayrıca araştırmaların söylediği değerler doğrultusunda kişisel olarak kaç gram protein tükettiğimden de bahsediyorum. Sen de bir günde kaç gram protein tüketmen gerektiğinden emin değilsen, bu videonun sonunda bu soruyu kendin için cevaplayabileceksin.

Videoda bahsettiğim yazıyı buradan indirebilirsin:
https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden-kas-yapmanin-7-kuralı

Youtube kanalıma ulaşmak için:
https://www.youtube.com/channel/UCwUwf4ut4TtGacjLnqXJqVg

Kemal Siren

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Boy (cm)
173
Spor Geçmişi
33
Kilo (kg)
80
Bravo.. Videolar gitgide daha iyi oluyor, keyifle izleniyor, her şeyi net ve kolayca anlaşılacak şekilde anlatmışsın. Şimdi takibe aldım. Youtube'da alta eklediğin kaynaklar için ayrıca takdir. Başarılarının devamını bekliyorum..

Atlefit

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Web sitesi
atlefit.com
Bravo.. Videolar gitgide daha iyi oluyor, keyifle izleniyor, her şeyi net ve kolayca anlaşılacak şekilde anlatmışsın. Şimdi takibe aldım. Youtube'da alta eklediğin kaynaklar için ayrıca takdir. Başarılarının devamını bekliyorum..
Teşekkür Ederim Kemal =)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8