Kas Yapmak Için Bilmen Gereken Altın Bir Kural

27 Eylül 2017
16
10
3
İstanbul
#1
Spor salonunda ağırlık kaldırırken durmadan nasıl kas yapılır? Kas yapmanın altın bir kuralından bahsedeceğiz.

Eğer spor salonunda ellerinin dumbell’lara, halterlere, kablolara değmesinin kas yapmak için yeterli olduğunu düşünüyorsan aşağıdaki videoyu dikkatli izlemeni öneririm.

En iyi spor programı nedir diye düşünüp taşınmaktansa elindeki spor programını en iyi nasıl uygulayabileceğini düşünmek sana çok daha iyi sonuçlar verecek. En iyi spor programı diye bir şey yok ama bir spor programını en iyi şekilde uygulamak var ve kas gelişiminin fark yarattığı nokta burası.

Tabiiki de spor programının iyi düzenlenmiş olması önemli ama farkı yaratan programınla ne yaptığın. Kaslarına büyümeleri için bir sebep vermezsen kasların büyümeyecek. Bu videoda anlattığım “altın” kuralı her spora gittiğinde uygularsan kasların büyümeye devam edecek.
Videoda bahsettiğim yazıyı buradan indirebilirsin (Zaman Kaybetmeden Kas Yapmanın 7 Kuralı) :
https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden-kas-yapmanin-7-kuralı

Youtube kanalımda her hafta bunun gibi konularda yeni videolar paylaşıyorum. Sen de bu videoları kaçırmak istemiyorsan kanalıma abone olmayı unutma:
https://www.youtube.com/channel/UCwUwf4ut4TtGacjLnqXJqVg
 
3 Temmuz 2015
400
234
63
İstanbul
#2
Her antrenmanda ileri gidiş hedeflemek şart. İleri gidiş kullanılan ağırlıklar, tekrar sayıları, set sayısı, hareket sayısı, daha kısa dinlenme süresi, daha sık antrenman vs gibi değişkenlerle sağlanabilir. Ve bunu bilinçli yapabilmek için de her antrenmanı kaydetmek çok faydalı. Geçen antrenmanda ne yaptığımızı görmek hem ilave motivasyon hem de işi şansa bırakmamak için olmazsa olmaz..
 
22 Ağustos 2017
49
15
8
25
#6
Kitapçık çok güzel olmuş emeğine sağlık.