Çözüldü kas onarımı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
kaslar antremmanda yırtılır ve sonra onarılıp büyür. diye biliyorum
diyette de antremman yaptıgımızda kaslar yırtılır. e diyette kas yapamıyorsak yırtılan kaslara ne oluyor ?

Çözüm
diyette de antremman yaptıgımızda kaslar yırtılır. e diyette kas yapamıyorsak yırtılan kaslara ne oluyor ?
Kalori açığı olursa vücut açık kalan enerjiyi tamamlamak isteyecek , önünde 3 seçenek olacak .

İlk olarak glikojen depoları
Boş ise yağ ile kas dokusu arasında kalacak.
Antrenman da kasa yeterli uyarıyı verip , yeterli proteini yağı alıyorsak yağ dokusunu seçecek çoğunlukla..

Kalori açığında yırtılan kaslar onarılıp eski halini alır yani , bazı kişiler de büyür , bazı kişiler de azıcık küçülür .

Düzgün yapılan definasyon da genel de kaslar korunur , bazilarin da gelişim bile olur , bazen de kas kaybı olur...
Forum Üyesi

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Kalori açığı olursa vücut açık kalan enerjiyi tamamlamak isteyecek , önünde 3 seçenek olacak .

İlk olarak glikojen depoları
Boş ise yağ ile kas dokusu arasında kalacak.
Antrenman da kasa yeterli uyarıyı verip , yeterli proteini yağı alıyorsak yağ dokusunu seçecek çoğunlukla..

Kalori açığında yırtılan kaslar onarılıp eski halini alır yani , bazı kişiler de büyür , bazı kişiler de azıcık küçülür .

Düzgün yapılan definasyon da genel de kaslar korunur , bazilarin da gelişim bile olur , bazen de kas kaybı olur minimum düzeyde kişiye bağlı olarak .

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: