karın kasları idman öncesi mi sonrası mı çalışılmalı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
merhabalar 2011 de başladım bodye 55 kg dım. şimdi 68 kg mım karın hiç çalışmıyorum zayıflarım diye sadece idman atıyorum tabi başladığımdan beri askerlik iş güç vs..durumlarda bıraktım.hiç gıda takviyesi kullanmadım ne varsa onu yedim şuan 68 kg mım 1,79 boy var ince kemikliyim .sizce karın kası çalışmalımıyım yoksa kilo alıncamı çalışmalıyım yada çalışmalıysam idman öncesi yada sonrası fark edermi?

Forum Üyesi
bence fark etmez nede olsa karın kası dediğin şey kol kasından farksızdır ben karın için bir gün ayırıyorum bacaktan sonra kollarım pek yorulmadığı için bacak ile yapıyorum nedeni ise kollarım yorulduğu zaman ağırlık alamıyorum ağırlıksızda karın calışmak mantıksız.

Yorum
Forum Üyesi
savaş niyetin ne hacı? gelelim soruna ben büyümeden bahsetmedim kilo alamıyorum dedim yazımı yine anlamamışsın bide alay ederek cvp yazıyorsun.ilginç doğrusu. neyse durum bu.ben birazda kilo almak istiyorum(yağlanmak)(güğüs kafesim biraz belirgin) .demek istediğim hem kaslanıp hem yağlanıp kilo almak
mekik çektiğim zamanlarda bu olmuyor işte ne yersem yiyeyim kilo almam yavaşlıyor(tekrar vurguluyorum yağlanmak büyümek değil) yinede mekik çekmelimiyim, çekmem gerekirse idman öncesi yada sonrası farkedermi salondada bu yeri geliyor tartışma konusu oluyor.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: