Çözüldü karın kası için püf noktalar

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
68
Spor Geçmişi
3
Boy (cm)
177
Kol (cm)
34
kilom 68 hali hazırda sporla iç içeyim fakat karın kasım yok aslında üstten hafif yai, çok yakından felan bakınca 4 tane var ama mesela kamerada çıkmıyo.Karın kası için farklı bir beslenme şekli yapacağımı biliyorum ama çok üst düzey bigim yok.arkadaşım kilo verip çıkartısın dedi fakat kilo vermekde istemiyorum böyle birşey mümkünmü güncel kiloda kalıp karın kası çıkartmak zaten abartı kilomda yok

Çözüm
Önemli olan kilon değil kas kütlen yağ oranını düşürmen de önemli 90 kilo birinin de karın kası var önemli olan yağ oranın yain kardiyo yap yediklerini say kalori açığı oluştur
Forum Üyesi
Mesaj Lideri
kilom 68 hali hazırda sporla iç içeyim fakat karın kasım yok aslında üstten hafif yai, çok yakından felan bakınca 4 tane var ama mesela kamerada çıkmıyo.Karın kası için farklı bir beslenme şekli yapacağımı biliyorum ama çok üst düzey bigim yok.arkadaşım kilo verip çıkartısın dedi fakat kilo vermekde istemiyorum böyle birşey mümkünmü güncel kiloda kalıp karın kası çıkartmak zaten abartı kilomda yok

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Önemli olan kilon değil kas kütlen yağ oranını düşürmen de önemli 90 kilo birinin de karın kası var önemli olan yağ oranın yain kardiyo yap yediklerini say kalori açığı oluştur

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
öyleyse clean bulk yap yağ oranın düşük ise kas kütlesi koy gerektiği kadar ye ki yağlanma çok

N
nost yorum yaptı
Yüzde 9 değildir, yanlış ölçmüşsündür. Clean bulk yap.

A
ahmetkhnl yorum yaptı
spor salonundaki aletle ölçtüler karın kasım var zaten yok değil sadece daha hacimlendirmek için

Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: