Karın kası antremanı ve yağ yakma

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
75
Spor Geçmişi
11 ay
Boy (cm)
182
Bel (cm)
80
Omuz (cm)
85
Merhabalar
Yaklaşık %12 yağ oranım var ama karın kaslarımı iyice belirginleştirmek istiyorum.
Yağ oranımı %8 lere çekmek istiyorum önereceğiniz supplementleri bekliyorum (suam sadece prptein tozu kullanıyorum.)
Ege fitness spartacus karın antremanı yapıyorum 1.5 aydır (günde 3 kez falan yapıyorum) ve spartacus antremanlarından sonea mekik çekiyorum yaklaşık 80 tane falan dağı tırmanıcı hareketi yapıyorum ve en son plank yapıyorum 1 dk boyunca soneasında ise 2 km lik hit kardiyo yapıyorum (salona gidemiyorum coronadan dolayı evde yapıyorum dediklerimi)
Bunları yaptığım süre boyunca karın kasım çok gelişti fakat dahada geliştirmek istiyorum sizlerin tavsiyesini almak istiyorum ve supplement önerilerilerinizide bekliyorum
Şimdiden teşekkürler.

Yönetici
SMS Onaylı
Karın kası supplement ile olmaz dostum , kalorik açık oluşturarak ve günlük kilo başına 1.5-2gr protein alarak , düşük glisemik indeksli karbonhidrat kaynakları ile beslenerek kilo vermelisin ..

Supplement sadece sana yardımcı olur biraz , big joy thermonator öneririm , baya terletiyor .

Yorum
Forum Üyesi
Hocam önerebileceğin bi antreman programı varmı bu dediklerimi gün içinde 4 kez falan tekrar tekrar yapıyorum

Yorum
Moderatör
SMS Onaylı
Temel Hareketler+Artan Kas Kütlesi+Mutfak = Karın Kası
Karın kaslarımız zaten güçlendikçe kas kütlemiz arttıkça onlarda güçlenecek.Güçlendirmek istiyorsanız izole olarak karın antrenmanları yapabilirsiniz.Karın kaslarının belirginliğine bu kadar kafa yormayın derim.Zamana bırakın.Bu sporda önemli olan kütle kazanmaktır . Yağ yakımı 2-3 aylık iş.
İyi sporlar.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: