Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Karin calisirken sirt agrisi

patron_82

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
herkese merhaba, amerikada bodybuilding.com forumunu kullaniyordum ancak Savas hocanin youtube videolarindan bu formun oldugunu ogrenince cok mutlu oldum. Turkce gibisi yok :D

karin calisirken sirtimin orta kisminda 5-6 tekrardan sonra agrilar basliyor. daha karin kaslarim yanmaya baslamadan sirt agrimdan dolayi yarida kesmek zorunda kaliyorum.

ne tavsiye edersiniz ?

M.Akif Mızrak

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ağrı sırtının tam olarak neresinde? eğer alt taraf yani bel kısmı ağrıyosa o bölgedeki kaslar zayıf olabilir. o bölgeyi geliştirmek için gövde ekstansiyonunu esas alan hareketler faydalı olur. bence en güzeli deadlift ama zor dersen ters mekik denen hareketi yapabilirsin

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
herkese merhaba, amerikada bodybuilding.com forumunu kullaniyordum ancak Savas hocanin youtube videolarindan bu formun oldugunu ogrenince cok mutlu oldum. Turkce gibisi yok :D

karin calisirken sirtimin orta kisminda 5-6 tekrardan sonra agrilar basliyor. daha karin kaslarim yanmaya baslamadan sirt agrimdan dolayi yarida kesmek zorunda kaliyorum.

ne tavsiye edersiniz ?
bel fııtğınız olabilir 5 6 dan sonra başlıyorsa ki büyük ihtimalle o ... sırt ağrısının yeride önemli tabiki

patron_82

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bel agrilarim ayrica oluyordu 6 ay once mr cektirdim doktor fizik tedavi yeterli olur demisti, suan icin bel agrilarindan fazla problemim yok. birtek leg extention yaparken son tekrarlarda biraz belime vuruyor o kadar. dediginiz ters mekik ve makinada back extention yapiyorum, birazdaha kuvvetlendikten sonra dead lifte baslamayi dusunuyorum.

Karin calisirken bahsettigim agri tam olarak kuyruksokumunun 1 karis yukarisinda oluyor.

M.Akif Mızrak

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
bacaklarına yansıyan bi ağrı, uyuşukluk vs yoksa bu hareketlerle belini güçlendirmen faydalı olur
ağrının sebebi ergonomik bozukluk yani uygun pozisyonda yapmaman da olabilir bunun için kalçanın altına ince minder gibi bişey koyabilirsin

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0

ne tavsiye edersiniz ?
Sevgili dostum kendi yaşadığım ve bir sorundan yola çıkarak yazıyorum midende bir sorun varsa muhtemelen tarif ettiğin yere vurur. Gastrit, ülser, reflü vs.. gibi bir sorunun var mı ?

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0

ne tavsiye edersiniz ?
kardeşim büyük ihtimalle kanal daralması var sende sen git doktora bi mr çeksinler ama günlük hayatta da beline ağrı girioyrsa .. girmiyorsa aynı hareketi sırtına bi minder al öyle dene

mrtcn

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Agri varsa sorun var demektir.bi doktora gorun derim.zorlama daha fazla bicak altina yatirabilir.sagligindan onemli degil gecmis olsun[emoji4]