Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Savaş Hocam Merhabalar,
Kafama takılan Asıl soru şu. interval Kardiyo+Ağırlık uygulamaya çalışıyorum. Kardiyo mu önce Ağırlık mı önce? Yağ yakımı maksimum seviyesine ısındıktan sonra 15 dakika içinde başlıyor denmesi doğru ise, bana kardiyo ile başlamak doğru geliyor. Siz dahil, herkes tersini yorumlamış. Asıl amacım zayıflayıp yağ kütlemesini azaltmak.

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Savaş Hocam Merhabalar,
Kafama takılan Asıl soru şu. interval Kardiyo+Ağırlık uygulamaya çalışıyorum. Kardiyo mu önce Ağırlık mı önce? Yağ yakımı maksimum seviyesine ısındıktan sonra 15 dakika içinde başlıyor denmesi doğru ise, bana kardiyo ile başlamak doğru geliyor. Siz dahil, herkes tersini yorumlamış. Asıl amacım zayıflayıp yağ kütlemesini azaltmak.

Önce veya sonra ikisindede iyi sonuç alınabilir ama bence önce yapıp son 1-2dk son güç hızlı koşu ile kardiyoyu bitirip dinlenmeden nabız yüksekken ağırlık antremanına girmektir eğer setler arası 30sn den fazla dinlenmessen iyi sonuç alırsın.

Yorum
Forum Üyesi
https://www.youtube.com/watch?v=NEq6NNPggr8

Sabah yapma şansım yok. Bence de önce kardiyo mantıklı, tersini diyen çok, Şavaş Hoca da video da fark etmez diyor. Enerjiyi, enerji depolarını kardiyo ile harcamaya başlamak, kas yapımını olumsuz etkiler diyenler var. Amaç sadece normal yağ seviyesine inmek ise, önce kardiyo mantıklı gibi. Karışık işler.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: