Kalori açığım var enerjim yok.

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba hocam,
Ben kalori açığı ile besleniyorum.
Hatta baya bi açıkla. Ama hocam bu sefer de antrenman da enerjim modum fln olmuyor verimsiz antrenman oluyor.bu arada hocam benim vücudum
skinny fat dediğimiz vücut.kalori açığı biraz da olsa yağ taktırdı yani göbek eridi sadece çok az bi alt tarafı kaldı.ama bu seferde göğüs tarafı şekilsiz hatasız ve yağlı görünmeye başladı.zaten yediğim şeyler de belli

BESLENME
Yulaf x elma.
yumurta x yoğurt
bazen de yeşillik.
•hiç ekmek gibi şeyler yok sadece bunlar.

ben bu kilo vermede 2_2,5 haftaya karnım dümdüz olur biraz yağ kalırsa da artık ağırlık günlerinden birini yağ yakmaya veririm
bu arada hocam kilo verme yağ yakma yazınızı okudum.çok yararlı bir yazı olmuş yazıdakileride uyguladım.banada dediğiniz gibi SABIR İŞİ . zayıflayınca daha bi motive oldum.
TEŞEKKÜR EDERİM.

Yönetici
SMS Onaylı
Dostum bu beslenme ile kilo verirsin evet ama baya da kastan verirsin , üstüne bir sürü sağlık problemleri ile karşılaşabilirsin , boyunun uzaması da durabilir veya yavaslayabilir ..

Çünkü protein yok ..
Antrenman yapıyorsun tamam ,kalori açığı tamam , ama sana önceden anlattiklarimi hiç iyi okumamissin..
Kilonun 1.5-2 katı kadar protein almalısın günlük , kalorik açığı oluştururken sadece carbtan kıs.
Ayrıca günlük 500 den fazla kalorik olusturursan gene kastan da gider ..
Dengeyi ayarlaman lazım ..

Forum da ücretsiz kilo verme programım var , onu uygulayabilirsin .

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı

Yorum
Forum Üyesi
Bence antrenmandan 1,5 2 saat önce biraz makarna yiyebilirsin enerji için. Antrenmandan 1 saat önce Türk kahvesi de öneririm,ben her antrenmandan önce içiyorum etkiside oluyor bence.Seninki iyice ölüm diyeti olmuş

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: