Kadınlar Için Motivasyon Fotografları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Bu başlıkta öncesi-sonrası fotoğraflar paylaşırsak motivasyona katkı olur diye düşünüyorum. Bakalım kimler neler başarmış Dünya'da :) Başlangıç benden olsun. Ayrıca merak ediyorum, kadınlarda bu kadar kas ilaçsız takviyesiz mümkün müdür?

Forum Üyesi
Bunu tekrar gözden geçirmeni öneririm neden diyecek olursan forumda 5.247 üye var bildiğin fabrika açmak zorunda kalırsın hem whey sadece protein bakımından zengin çok besleyici değil vitaminlere ,minerallere ve yağlar ile karbonhidratlara ihtiyaç vardır yani sabah akşam çay içer gibi whey kullanmanın mantığı yok:)

Bunun dışın'da başarmak istediğiniz çok'da imkansız bir şey değil imkansız olsa verdiğiniz örnek şuan karşımızda olmazdı inanın yeter gerisi zaten zamanla olur hem o gayet iyi görünüyor fiziğiniz 120 kilo olanların mantığı ile yaklaşmayın avantajlısınız o bakıma:eek:
Yardımcı olanlardan bahsetmiştim :D

Yorum
Forum Üyesi
Bu forumda böyle bir düşünce olmadığından eminim bunun en büyük sebebi kişileri doğru yönlendirmekten alacakları mutluluk yeterli olacaktır bence çoğu insan yanlış bilgilendiriliyor ve bu sebepten istedikleri sonuçları almamakta ciddi meblağlarda para ve emek harcamakta ve negatif sonuçlar aldıklarında öz güvenleri sarsılıyor motive olamıyor ne gündelik yaşamlarındaki işlere nede spora

Bu forumda çok fazla bir geçmişim yok 32 günlük bir üyeyim ama şuana kadar gözlemlediğim kadarı ile ister üyeler olsun ister yönetim olsun ellerinden gelen özeni gösteriyorlar bilgi paylaşımında çok kaliteli bilgiler araştırmalar sunuyorlar ben kendi adıma her şeyi biliyorum ben kusursuzum diyemem kusursuz olsaydık insan olmazdık emin olduğum bir şey varsa bu forumun amacı kesinlikle karşılıksız insanlara yardımcı olmaktır.

Hep beraber bu forum'da bilim ışığında beraber olmak dileği ile iyi forumlar @Bilge
Şaka yapıyordum. Bunların farkındayım.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: