Çözüldü kaç tekrar ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
hipertrofi için kaç tekrar uyguluyorsunuz. Her bölge için tekrar sayısı kaç olmalı ? çünkü omuz gibi bölgeler yüksek tekrar istiyor

Çözüm
hipertrofi için kaç tekrar uyguluyorsunuz. Her bölge için tekrar sayısı kaç olmalı ? çünkü omuz gibi bölgeler yüksek tekrar istiyor
5-25 tekrar aralığında hedef kası tükenişe götürdüğünüz sürece hipertrofi maximum derecede sağlanıyor yapılan araştırmalara göre .

Set sayısına gelecek olursak tamamen kisiden kişiye değişme durumu söz konusu , vücudunuzu tanıyıp kaslarınızın ne kadar volume kaldirabilecegini belirlemelisiniz.
IMG_20210608_202350.jpg
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
5-25 tekrar aralığında hedef kası tükenişe götürdüğünüz sürece hipertrofi maximum derecede sağlanıyor yapılan araştırmalara göre .

Set sayısına gelecek olursak tamamen kisiden kişiye değişme durumu söz konusu , vücudunuzu tanıyıp kaslarınızın ne kadar volume kaldirabilecegini belirlemelisiniz.
IMG_20210608_202350.jpg

Yorum
Çözüm
Forum Üyesi
Hortlatıyorum ancak, ben compound hareketleri rpe 9 olarak 5x5-8 tekrar aralığında progressive overload takip ederek uyguluyorum. Ve bu şekilde gerçekten çok iyi verim aldım. İzole hareketler ise tamamen tükeniş, tekrar sayıları 25 30 gibi tekrarları geçiyorsa o zaman sıkıntı ağırlık eklenmesi gerekir. Set ise 3-4 gayet ideal.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: