Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Jinekomasti ve çözum onerileri

Riasgremory

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
222
Kilo (kg)
70
Spor Geçmişi
1
Boy (cm)
174
Kol (cm)
38
Yaklasik 4 yildir jinekomasti illetiyle ugrasiyorum eskiden bol sweatler giyerek sakliyodum. Son 2 yildada evde yaptigim jinekomasti atleti kullaniyorum . Bu 4 yilda 10 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. Gogusum kuculdu ama jinekomasti hala devam ediyor gibi. Bi doktora gitmedim . 1-2 ay sonra ameliyat olmayi planliyorum . Bu kesin cozum gibi duruyor . Sizce sıkı bi diyet ve fitness ile kurtulabilirmiyim yada ne kadar kuculur ? Yada ameliyat ol gec mi dersiniz ? Omrum boyunca bi atlete maruz kalmak istemiyorum. Denize falanda giremiyorum. Jinekomasti ile uğraşan arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
708
Gecmis olsun oncelikle. Jinekomasti gecirmedim, takip ettigim sitelerde jinekomasti'den muzdarip insanlar mevcut. Hepsinde ortak gorus ameliyat ile kurtulma yonunde. Spor veya diyet ile gececegini sanmiyorum kaldi ki belirttiginize gore 1.74 boyunuz ve 70 kilosunuz. Tavsiyem daha fazla ilerlemeden ameliyat olmaniz. Tekrardan gecmis olsun.