Soru İncline dumbell press yerine chest press machine

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
İncline dumbbell yaparken göğsü hissetmiyorum ama bench press (bar ile) ve makine de normal chest press yaparken hissediyorum forumdaki push pull legs programını yapıyorum üst göğüs hareketi yerine orta göğüs çalışsam üstteki hareketler olur mu çünkü hissetmeden yaptığım zaman bütün motivasyonum gidiyor

SMS Onaylı
Forum Üyesi
İncline dumbbell yaparken göğsü hissetmiyorum ama bench press (bar ile) ve makine de normal chest press yaparken hissediyorum forumdaki push pull legs programını yapıyorum üst göğüs hareketi yerine orta göğüs çalışsam üstteki hareketler olur mu çünkü hissetmeden yaptığım zaman bütün motivasyonum gidiyor
Yapabilirsin, programda hali hazırda orta göğüs hareketi varsa yapma, üst göğüs için makine varsa onu yap. Yine de çok fark etmez zaten göğüs hareketleri 3 bölgesini de kasıyor yeteri miktarda.

2 Yorumlar
canEmre
canEmre yorum yaptı
3 hareket var göğüste bench press barbell, incline dumbbell press, chest fly. Salon küçük temel makinalar var

Rayleigh
Rayleigh yorum yaptı
Makinelerin açısı olabiliyor onlara bakarak üst göğüse ayarlamaya çalış. Olmasa da sıkıntı yok gidişatı anormal etkilemez. Ekstra olarak hocana bench press formunu kontrol ettirmeni öneririm. ( Her ne kadar formum doğru olsa da ben de hissetmiyorum)

Forum Üyesi
Hareketi doğru yaptığına emin misin youtubedan iyice bak nasıl yapıldığına incline dumbell arnoldın rutininde bile olan müthiş bir hareket

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: