Çözüldü Hydroxycut

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
90+
Spor Geçmişi
17 Ağustos 2020 - 13 Mart 2020'den sonra spor salonuna bir daha gidemedim 109 kilo %35 yağ oranından, 72 kilo %20 civarı yağ oranına kadar indim. Sonra salonlar kapandı pandemiden dolayı.
Boy (cm)
175 - 178 cm arası
Arkadaşlar 1 haziranda 18 yaşına gireceğim. Daha önce Ventolin, L-Karnitin, Protein Tozu gibi gıda takviyeleri kullandım. (Ventolin gıda takviyesi değil, reseptör uyarıcıdır!) 175 boy, 90 küsür kilom var, yağ oranımı bilmiyorum. 2 ay sonra abimin düğünü var ve fit girmek istiyorum. Evde ölümcül bir antrenman ve diyet ile 2 ayda 70 lere kadar inip, %15 gibi bir yağ oranına kadar inmek istiyorum. Hydroxycut termojenik yağ yakıcısını nasıl kullanmalıyım, ne ile kombine edebilirim? Bir de egzersiz için ip atlamayı düşünüyorum. Taktik vs. verecek varsa bekliyorum yardımlarınızı.

Çözüm
Arkadaşlar 1 haziranda 18 yaşına gireceğim. Daha önce Ventolin, L-Karnitin, Protein Tozu gibi gıda takviyeleri kullandım. (Ventolin gıda takviyesi değil, reseptör uyarıcıdır!) 175 boy, 90 küsür kilom var, yağ oranımı bilmiyorum. 2 ay sonra abimin düğünü var ve fit girmek istiyorum. Evde ölümcül bir antrenman ve diyet ile 2 ayda 70 lere kadar inip, %15 gibi bir yağ oranına kadar inmek istiyorum. Hydroxycut termojenik yağ yakıcısını nasıl kullanmalıyım, ne ile kombine edebilirim? Bir de egzersiz için ip atlamayı düşünüyorum. Taktik vs. verecek varsa bekliyorum yardımlarınızı.

Öncelikle ventolin tarzı kalbe ciddi zarar veren maddeleri önermiyorum , kullanınca zararı olmayabilir ama...
Forum Üyesi

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri

Öncelikle ventolin tarzı kalbe ciddi zarar veren maddeleri önermiyorum , kullanınca zararı olmayabilir ama ilerleyen yaşlarda kalp sorunlarina yol acabiliyor.
Bu videoyu izlemenizi öneririm ;

Hydroxycut'un içeriğine baktım , içinde sempatik sinir sistemini uyaran maddeler var .

Kardiyo veya antrenman öncesi kullanabilirsiniz, birlikte başka bir şey kombine etmenize gerek yok , etkili bir sürü madde var içerisinde.

Onun dışında bu tür sporcu destek ürünleri işin %5 idir , güzel bir beslenme, ağırlık antrenmanı , kardiyo planlaması olmazsa çöpe gider .

Ağırlık antrenmanı da yapmanızı öneririm , ağırlık antrenmanı yapılmadan verilen kilo da kas da kaybedersiniz , ortaya güzel bir fizik çıkmaz .

2 Yorumlar
L
LeftCaps yorum yaptı
Anladım hocam. Peki sizce kullanımını ne yapmalıyım, evde ip atlama kardiyosu ile nasıl kombine edebilirim bu takviyeyi?

Bir de içinde efedrin denilen yasaklı bir madde olduğu söyleniyor, ne kadar doğrudur?

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı
Supplementerde satilanin içeriğinde efedrin göremedim , efedrin doping maddesidir kesinlikle önermiyorum , kalbe ve sinir sistemine olumsuz etkileri var .

Çözüm
Thread Owner
Forum Üyesi
Supplementerde satilanin içeriğinde efedrin göremedim , efedrin doping maddesidir kesinlikle önermiyorum , kalbe ve sinir sistemine olumsuz etkileri var .
Hydroxycut Nedir

Hydroxycut, tüm yağ yakıcılarının anası olarak bilinir ve en etkili yağ yakıcılardan birisidir. Çok zorlanmadan vücuttaki yağları yakması, bunu popüler yapan etmenlerden birisidir.

Hydroxycut’ın orjinal içeriğindeki etken madde efedrindir(efedra). Efedrin üzerine pek çok tartışma vardır. Efedrin, ekstra enerji sağlamasının yanı sıra, termojenik özelliği ile metabolizmal hızı arttırır. Metabolizmanın hızını arttırarak yağ yakımını hızlandırmak hydroxycut’ın görevidir.Efedrin astım hastalarının ilaçlarında da bulunur. Çünkü bu madde bronşları açarak nefes almayı kolaştırır.

Böyle bir tanıma rastladım da hocam, o yüzden sordum.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Hydroxycut Nedir

Hydroxycut, tüm yağ yakıcılarının anası olarak bilinir ve en etkili yağ yakıcılardan birisidir. Çok zorlanmadan vücuttaki yağları yakması, bunu popüler yapan etmenlerden birisidir.

Hydroxycut’ın orjinal içeriğindeki etken madde efedrindir(efedra). Efedrin üzerine pek çok tartışma vardır. Efedrin, ekstra enerji sağlamasının yanı sıra, termojenik özelliği ile metabolizmal hızı arttırır. Metabolizmanın hızını arttırarak yağ yakımını hızlandırmak hydroxycut’ın görevidir.Efedrin astım hastalarının ilaçlarında da bulunur. Çünkü bu madde bronşları açarak nefes almayı kolaştırır.

Böyle bir tanıma rastladım da hocam, o yüzden sordum.
Yurtdışında satilanda efedrin var , tr de efedrin satışı yasak , trdekinin arkasında içeriğinde efedrin yazmıyor

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: