Huhu

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
73,74
Spor Geçmişi
9 yaşından 10 yaşına kadar kickboks 11 yaşından 14 yaşıma kadarda futbol 15 yaşımda ise fitness
Boy (cm)
180
Merhabalar abilerim ablalarim kardeşlerim fitnessa baslayalı 3-4 ay oldu ben 15 yaşındayim 180 boyundaydım ve 87 88 kilolardaydım spora ve düzenli diyetten sonra 74 kiloya düştüm 2 ayda suanda 4. ayıma giriceğim nerdeyse kilom ideal olsada aynanın karşısına gectigimde kollar omuzlar göğüsler okey üst karinda okey hatta yavas yavas sekillenio ama ne hikmetse alt karın gitmiyor eskiye nazaran tabikide daha iyi ve guzel ama kilo verme doneminden ciktim keza simit bolgeside oyle ayriyetten 15 yasında birine creatine onerirmisiniz cevremde 1 , 2 yaş buyuk arkadaslarım kullanıyor ama biraz sakınıyorum simdiden tesekkür ederim.

Yönetici
SMS Onaylı
Merhaba ,

Creatine kırmızı et ürünlerinin hepsinde bulunur yani kırmızı et yediğiniz ilk yaştan itibaren creatine alıyorsunuz zaten vücudunuza , herhangi bir böbrek probleminiz yoksa günde 3-5gr arası kullanabilirsiniz , min2-2.5 lt su içmek şartıyla.

Bel bölgesindeki yağlar en inatçı yağlardır , sağlam programlama ve azimle hepsi gidecektir forumda yeni başlayan rehberi konumuza bakmanı öneririm.

1 Yorum
X
xbbdxcx yorum yaptı
kral cevabın için eyvallah merak ettigim bir soru var burda sormamışım 3 gundur vakum yapiyorum hangi vakit aralıklarında yapmaliyim ayrıca karnım boşken yapiyorum doğrudur demi

Yönetici
SMS Onaylı
kral cevabın için eyvallah merak ettigim bir soru var burda sormamışım 3 gundur vakum yapiyorum hangi vakit aralıklarında yapmaliyim ayrıca karnım boşken yapiyorum doğrudur demi
vakum en iyi sabah aç karnına 4-5 set bana göre , emin çapanın videosu var YouTube de gayet güzel.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: