Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Hizli Kilo Veren Bayanlar

Savas Cebeci

Yönetici
Site Admini
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0

Bazen hizli bir sekilde Turk gazetelerine bakarim, gozume bazi haberler takiliyor yazla birlikte. Unluler arasinda hizli kilo verme. Bakiyorum bilmem ne yasam kocu su kadar kilo verdirmis. Iki ayda 11 kilo. Kilo veren kisilere bakiyorum. Evet kilo vermis. Kilo verince dahada kotu olmus aslinda.
Yani en azindan kilolu iken iste kalcalari falan dolgun duruyor. Kilo verince butun yokluk ortaya cikiyor. Yani kalcada kas yokki pelvis kemiginin uzerinde sanki direk deri yapismis :)
Bence kilo vermeyeydin iyiydi ;) Zaten size garanti veriyorum 1 yil icinde verdiginden fazlasinida geri alirlar :)
Herzaman soyluyorum mesele kilo vermek degil kardes mesele ayni zamanda kaslari korumak kalcayi doldurmak. Kollarin sarkmasini engelleme. bingil bingil sarkan derileri onlemektir.

Sadece kilo vermek icin, ne diyetisyene,ne spor hocasina,ne yasam kocuna ihtiyaciniz vardir. Kaloriyi azalttinizmi zaten kilo verirsiniz.
Ama hem yag oranimi dusureyim hem siki bir vucutum olsun istiyorsaniz, iste ozaman uzmandan yardim isteyebilirsiniz.

HomoSapiens

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hocam ben 1.74 boyunda 62 kiloyum. Göbeğim gögsümü geçiyor. Göğüslerimde gelişmemiş. Ben göbek bölgemden kurtulmak istiyorum(yani yağ oranımı düşürmek istiyorum). Bu sene ygs lys için çalışmam lazım. Yani en fazla haftasonu koşu yapabilirim. Nasıl bir yol izlemeliyim ? Diyetisyene gidersem yağ oranım düşer mi ?

tesla

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
haftasonu kardiyolarına ek olarak hafta içi en azından 2 gün dershaneden çıkınca bi girersin spor salonuna full body circuit antrenmanını yaparsın yarım saatte hem zihinsel yorgunluğunu atarsın salonda, hemde gelecek sene üniversiteye daha iyi bi vücutla giriş yapmış olursun. salona gidemem dersen evde de full body circuit yaparsın aslında vücut ağırlığınla

tesla

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
yazmayı unuttum tabiki işin birde diyet boyutu var oda çok önemli

TO'A

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ünlülerin en büyük derdi 'ün' leridir....halktan karşılık bulup herhangi bir yapımcının dikkatini çekmekten başka dertleri yoktur....bir çoguda uyuşturucu kullanır...güya örnek profıllermişş

naklow12

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hocam ben 1.74 boyunda 62 kiloyum. Göbeğim gögsümü geçiyor. Göğüslerimde gelişmemiş. Ben göbek bölgemden kurtulmak istiyorum(yani yağ oranımı düşürmek istiyorum). Bu sene ygs lys için çalışmam lazım. Yani en fazla haftasonu koşu yapabilirim. Nasıl bir yol izlemeliyim ? Diyetisyene gidersem yağ oranım düşer mi ?
Haftaiçi 2-3 gün evde şınav, plank hareketlerini yap. Erkek değilsen şınavı dizlerin yere değerken, ayakların havada üst üsteyken çek. Ama karnın için mutlaka yapman gereken egzersizler var. Bunları zorluk derecelerine göre kendine uygun bulduğun, tam yapabildiğin ve karın kaslarının ısındığını hissettiğin hareketleri yap. Şu linkte de Adrian James'in Android uygulamasındaki karın kası hareketlerini görebilirsin:

Adrian James 6 Pack Abs Workout - Legs Lower - YouTube

Unutma hareketleri olabildiğince tamamen yap. Çok tekrar değil, ne kadar düzgün yaptığın önemli.

alperen61

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
peki bunu nasıl yapaçağız hocam biraz tüya verebilirimisiniz:)