Hipotroidi hastasıyım vücudum aşırı dengesiz

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Herkese selam . Ben 23 yaşındayım. Boyum 178 cm kilom 77 . Hipotiroidi hastasıyım ilaç kullanıyorum. Vücudum dengesiz düzgün görünmüyor , göbek bölgesi ve göğus bölgesinde aşırı yağlanma olduğu için çok kotu görüntü ortaya çıkıyor. Skinny Fat denilen olay sanırım. İlk kez spora başlayacağım için yağları kasa çevirebileceğimi öğrendim. Clenbuterol kullanmalı mıyım? Hastalığım yüzünden bir sorun çıkarır mı? Beslenmede nelere dikkat etmeliyim yeme düzenim çok kötü ve fast food yiyorum genelde. Değişim için yardımlarınıza ihtiyacım var . Teşekkür ederim.

Forum Üyesi
Kanka doktoruna sordun mu o ne diyor bu konu hakkında yapabilirsin diyorsa spora başla Clenbuterol’u doktorun tavsiye ediyorsa kullan ama steroid amaçlı kendin kullanıcaksan kullanma . Yeni başlayanlar ilk 6 ay kas kazanırken yağ yakabilir. Aslında skinny fat değilsin hiç spor yapmayan birine göre bir tık fazla kilon . Spor yaptıkça 85-90 kilolarada çıkabilirsin ileride o ayrı konu . Bol proteinli beslenerek hafif hafif kilo verebilirsin yada kilo vermeden kendi kilondada spor yapabilirsin şimdilik . Uygunsa sana bir fullbody antreman paylaşırım

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
çok sevinirim hocam

1 Yorum
redleo34
redleo34 yorum yaptı
doktoruna bir danış ama öncesinde antreman yapmanda bir sıkıntısı olur mu ona göre program verelim bahsettiğin hastalığa hakim değilim Allah şifa versin

Forum Üyesi
Clenbuterol konusunda bir şey söyleyemeyeceğim ama bende haşimato hastasıyım.

Kesinlikle kan değerlerine baktır özellikle vitamin değerleri çok önemli.Yuksek ihtimalle d vitaminin b12 in vs yerlerde deir takviye almıyorsan.Önce bunları yukseltmeye bak.

Yoksa kas yapman çok zorlaşır özellikle d vitamini çok önemli.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: