Herşeyi yapıyorum yağ yakamiyorum

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhabalar 7 haftadır definasyon yapıyorum 86kg dan 83kg a 2 haftada düştüm 5 haftadır çok düşük kalori almama rağmen 83kg da kaldım belim 7 haftada sadece 1cm inceldi 89cm den 88 e düştü ağırlık antrenmanlarimi yapıyorum, kardiyolarimi yapıyorum, l-karnitin ve kafein kullanıyorum, kalori açığı mı oluşturuyorum 2000-2500 kalori arası yiyorum almam gereken 3200 ama yağ yakamiyorum belim incelmiyor
Günlük 100-130gr protein yiyorum kalori 2000-2500 arası değişiyor
Ve yaglarimin çoğu alt karinda atlet le görseniz kol omuz göbek var demezsiniz kolumda omzumzda göğsümde damarlar var

Moderatör
Mesaj Lideri
Merhabalar 7 haftadır definasyon yapıyorum 86kg dan 83kg a 2 haftada düştüm 5 haftadır çok düşük kalori almama rağmen 83kg da kaldım belim 7 haftada sadece 1cm inceldi 89cm den 88 e düştü ağırlık antrenmanlarimi yapıyorum, kardiyolarimi yapıyorum, l-karnitin ve kafein kullanıyorum, kalori açığı mı oluşturuyorum 2000-2500 kalori arası yiyorum almam gereken 3200 ama yağ yakamiyorum belim incelmiyor
Günlük 100-130gr protein yiyorum kalori 2000-2500 arası değişiyor
Ve yaglarimin çoğu alt karinda atlet le görseniz kol omuz göbek var demezsiniz kolumda omzumzda göğsümde damarlar var
aynı sorun bende de var fakat 4 tane karın kasım da gözüküyor derim biraz da kalın çok hard bir diyet ve sabah aç karına kardiyolar ile kaybolur ben bunun altından kalkamayacğaım için hiç girmedim normal kaslanarak büyümeye çalışıyorum

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: