Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba,

Üniversite döneminden beri aralıklı olarak fitness yapıyordum maalesef sakatlıklar ve irade zayıflığı derken çok fazla üstüne dusemedim. 1. Kademe Yüzme Yardımcı Antrenörüm, bu alanda çalışmaya devam ediyorum fakat teorik ve pratik olarak kendimi fitness alaninda da geliştirmek istiyorum. Umarım burada edindiğim bilgiler ile bu açığı kısmen de olsa kapatacağım. Bu hususta gidebileceğim kursları, okuyabilecegim yayınları da tavsiyeleriniz üzerine gerçekleştireceğim. Şuanda askerdeyim 50 gün sonra kısmetse terhis olacağım.

Herkese iyi forumlar..

Moderatör
SMS Onaylı
Merhaba,

Üniversite döneminden beri aralıklı olarak fitness yapıyordum maalesef sakatlıklar ve irade zayıflığı derken çok fazla üstüne dusemedim. 1. Kademe Yüzme Yardımcı Antrenörüm, bu alanda çalışmaya devam ediyorum fakat teorik ve pratik olarak kendimi fitness alaninda da geliştirmek istiyorum. Umarım burada edindiğim bilgiler ile bu açığı kısmen de olsa kapatacağım. Bu hususta gidebileceğim kursları, okuyabilecegim yayınları da tavsiyeleriniz üzerine gerçekleştireceğim. Şuanda askerdeyim 50 gün sonra kısmetse terhis olacağım.

Herkese iyi forumlar..
Merhaba,

Öncelikle hoşgeldin ve şimdiden hayırlı teskereler. Sakatlıklar sporları sekteye uğratsa da; sakatlık sonrası rehabilitasyon sürecini sevip vücut geliştirmeye ve egzersizleri yapmaya devam eden, kendini böylelikle çok daha rahat hisseden birçok örnek var.

Teorik olarak da, tecrübe olarak da oldukça faydalanabileceğin bir forum. Gerek programlar olsun, gerek aklına takılan herhangi bir fikir, soru veya tavsiyede de en kısa sürede dönüş alabilirsin.

Aramıza hoşgeldin

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: