Hepinize merhaba öncelikle ben 15 yaşındayım savaş hocamızın bulk1 programını uygulayacağım kafamda sorular var herkes bulk1 diyor fakat savaş hocanın

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
78
Spor Geçmişi
7 ay
Boy (cm)
1.83
Hepinize merhaba öncelikle ben 15 yaşındayım savaş hocamızın bulk1 programını uygulayacağım kafamda sorular var herkes bulk1 diyor fakat savaş hocanın sayfasında böyle bir program yok benim anladığım kadarıyla göğüs,sırt,omuz vs büyütme programlarından alınmış ve program yapılmış programı deneyen varmı varsa sonuçlarını bana anlatırsa sevinirim herkese bol şans!

Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Hepinize merhaba öncelikle ben 15 yaşındayım savaş hocamızın bulk1 programını uygulayacağım kafamda sorular var herkes bulk1 diyor fakat savaş hocanın sayfasında böyle bir program yok benim anladığım kadarıyla göğüs,sırt,omuz vs büyütme programlarından alınmış ve program yapılmış programı deneyen varmı varsa sonuçlarını bana anlatırsa sevinirim herkese bol şans!
Merhabalar foruma hoşgeldiniz :)

Bulking2 programı tek videoda ama bulking1 parça parça dediğiniz gibi .

Şu şekilde uygulayabilirsiniz ;

1. Gün

Kolun sadece triceps kısmı

2. Gün

Kolun sadece Biceps kısmı

3. Gün

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
selamlar! teşekkür ederim programlamanız için fakat haftada 4 e bölmek daha mantıklı olmazmıydı hem set sayıları fazla hemde ağırlık fazla ben 4 güne bölmeyi düşünüyorum ve karın egzersizi yokmu bu programda

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
selamlar! teşekkür ederim programlamanız için fakat haftada 4 e bölmek daha mantıklı olmazmıydı hem set sayıları fazla hemde ağırlık fazla ben 4 güne bölmeyi düşünüyorum ve karın egzersizi yokmu bu programda
Karın eklenmemiş , siz kendiniz bacak antrenmanından sonra yapabilirsiniz.

4 e de bölebilirsiniz ama başlangıç seviyesinde bir sporcu için 3 e bölmek en maksimumu bana göre , ve bu boldugum şekilde hiçbir kas grubu çakismiyor yani biri dinlenirken biri calisiyor oluyor .

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Karın eklenmemiş , siz kendiniz bacak antrenmanından sonra yapabilirsiniz.

4 e de bölebilirsiniz ama başlangıç seviyesinde bir sporcu için 3 e bölmek en maksimumu bana göre , ve bu boldugum şekilde hiçbir kas grubu çakismiyor yani biri dinlenirken biri calisiyor oluyor .
3 gün yapıp 2 gün dinlenebilirsiniz

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
Aslında şöyle değil mi sırt çalışırken biceps çalışıyor göğüs çalışırken triceps ,ön omuz çakışıyor biraz ve1.gün çok ağır gelir çünkü presslerin çoğunda triceps çalışıyor üstüne triceps yapmaya güç kalmaz benim fikrim bu teşekkürler!

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Aslında şöyle değil mi sırt çalışırken biceps çalışıyor göğüs çalışırken triceps ,ön omuz çakışıyor biraz ve1.gün çok ağır gelir çünkü presslerin çoğunda triceps çalışıyor üstüne triceps yapmaya güç kalmaz benim fikrim bu teşekkürler!
Tricepse asıl hacmini veren ağır presslerdir zaten , en sona eklenen izole triceps haraketi de son hasarı vermek için.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: