Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Hayallerımı Hayatımı Bu Sektörden Kazanmak Ve Podyumlara Çıkmak Ama Harekete Geçemiyorum

Deliipalta

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • İlk Mesaj
Fit Puan
20
Kilo (kg)
80
Spor Geçmişi
2
Boy (cm)
1.80
Kol (cm)
39
Sevgili abilerim kardeşlerim.Ben Süleyman şuan 19 yaşındayım ve üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim.Bazı aksaklıklardan dolayı lisede kalmıştım.(sınava ilk girişim) Ben hayatımı bu spordan kazanmak,yarışmalara çıkıp podyumlarda poz vermek ve spor salonu açmak istiyorum.Ama hayallerimin peşinden koşmak için o yolculuğa çıkmak için ilk adımı atamıyorum.Sizce ne yapmalıyım ?

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
360
Merhabalar,

Sorunuzun cevabi cok basit; Ilk adimi atin.

Isin sakasi bir yana bahsettiginiz konular ciddi anlamda genetik, disiplin ve maddiyat isteyen konular. Maddi durumunuz iyiyse, genetiginiz elverisli ise, belki de hayatiniz boyunca uymaniz gereken kuralli tam uygulayacagniza eminseniz bu ise girebilirsiniz. Ileride kazanacaginiz basarilari dusunerek, hayal ederek antrenmalarinizi yaparsaniz sizi motive edecektir. Zor ve uzun bir yola cikacaksiniz, simdiden basarilar.