Hardline Vitamin Mineral

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Marka : Hardline
İşlev : Vitamin-Mineral takviyesi

120 Tablet Olup Fiyatı 49 Tl'dir.

Besin Değerleri :

% Günlük Değer*
500mcg63
%​
A Vitamini

5mcg100
%​
D Vitamini

30mg25
%​
E Vitamini

12,5mcg17
%​
K Vitamini

100mg125
%​
C Vitamini

50mg4545
%​
B1 Vitamini (Tiamin)

50mg3571
%​
B2 Vitamini (Riboflavin)

50mg313
%​
B3 Vitamini (Niasin)

6,25mg446
%​
B6 Vitamini (Piridoksin)

200mcg100
%​
B9 Vitamini (Folik Asit)

50mcg2000
%​
B12 Vitamini (Kobalamin)

50mcg100
%​
B7 Vitamini (Biotin)

25mg417
%​
B5 Vitamini (Pantotenik Asit)

5mg**
Potasyum

60mg**
Kalsiyum

60mg**
Fosfor

125mg33
%​
Magnezyum

2,5mg18
%​
Demir

37,5mg750
%​
Çinko

1mg100
%​
Bakır

2mg**
Manganez

5mcg**
Selenyum

6.25mcg160
%​
Krom

12,5mcg250
%​
Molibden

37,5mcg250
%​
İyot

25mcg**
Bor

5mcg**
Vanadyum

1,25mg**
L-Glutatyon

25mg**
İnositol

12,5mg**
Kolin (Bitartrat)

Kullanım : Sabah kalktıktan sonra 2 Tablet Alınmalı.

Arkdaşlar Bence İyi bir ürün birçok vitamin bulunmakta. Ben kullandım Fiyat olarakta iyi. Ama tek sorunu Kokuyor biraz. Onu sorduğumda ise bütün vitaminler içeriği yüzünden kokar demişerdi .

Tam 14 çeşit mineral-13 çeşit ise vitamin var içinde.

Forum Üyesi
hardline ürünlerinden uzak durun arkadaşlar ham maddesi çinden gelen ürün mü olur yahu ? türk malıyız diye millete kendilerini sevdirtiyorlar hiç bir işe yaradığı yok profesyonel sporcuların çoğu hardline ürünlerini kullanmaz bile :D

Yorum
Forum Üyesi
hardline ürünlerinden uzak durun arkadaşlar ham maddesi çinden gelen ürün mü olur yahu ? türk malıyız diye millete kendilerini sevdirtiyorlar hiç bir işe yaradığı yok profesyonel sporcuların çoğu hardline ürünlerini kullanmaz bile :D

Aynen katılıyorum.

Just Focus.

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Tabi hammaddesi Cin'den gelen mallar. En ucuz iscilik ve hammadde nerede (kalitesi onemli olmayan) Cin.

Bak kardesim Amerikan menseili mallarda standartlara uygun uretim yapilir. Abd'de kistaslar ve bunlari kontrol eden mekanizmalar vardir (bizde olmayan). Yani orada icerikte yazan bilgiler birebir urunun icinde de vardir olmak zorundadir fakat Turkiye'de adam numuneye (labaratuvara) farkli urun yollar, kutunun icine farkli urun koyabilir. Paran varsa neler yapabilecegini gunumuzde bolca ornekle goruyorsun diye dusunuyorum. Sen yine de istiyorsan Hardline kullan.

Ama milleti burada 2 basit cumle kurarak yanlis yonlendirme! Bu senin ilk sacma paylasimin da degil zaten. Gecen idmandan sonra jelibon yiyin yazmissin. Bulkingte idman sonrasi basit seker kas yikimini durdurur dogru fakat yag yakmaya calisan bir insanda ise yag yakimi durur ve idmani direkt cop olur. Senin yazini okuyup insanlar bunu uygulayabilir. Arastirmadan uygulamasi kendi hatasi olsa da bu hatanin bir kismi da sana ait olmus olur.

Ya tezini birkac cumle ile acikla, ya da insanlari yanlis yonlendiren paylasimlar yapma Safak arkadasim.

Iyi calismalar.

Just Focus.

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Arkdaşlar bizi temsil eden bir firma . Fiyat olarakta özellik olarakta bence iyi. Amerika mallarını kullanmak yerine kendi malımızı kullanırız :D
dostum sana şöyle söyleyeyim profesyonel olarak ifbb de yarışan arkadaşım var türk olduğu için hardline ürünlerini veriyorlar her ay adam gözümün önünde alıyor açıyor yere döküyor çöp bunlar diyor :D

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye
Tabi hammaddesi Cin'den gelen mallar. En ucuz iscilik ve hammadde nerede (kalitesi onemli olmayan) Cin.

Bak kardesim Amerikan menseili mallarda standartlara uygun uretim yapilir. Abd'de kistaslar ve bunlari kontrol eden mekanizmalar vardir (bizde olmayan). Yani orada icerikte yazan bilgiler birebir urunun icinde de vardir olmak zorundadir fakat Turkiye'de adam numuneye (labaratuvara) farkli urun yollar, kutunun icine farkli urun koyabilir. Paran varsa neler yapabilecegini gunumuzde bolca ornekle goruyorsun diye dusunuyorum. Sen yine de istiyorsan Hardline kullan.

Ama milleti burada 2 basit cumle kurarak yanlis yonlendirme! Bu senin ilk sacma paylasimin da degil zaten. Gecen idmandan sonra jelibon yiyin yazmissin. Bulkingte idman sonrasi basit seker kas yikimini durdurur dogru fakat yag yakmaya calisan bir insanda ise yag yakimi durur ve idmani direkt cop olur. Senin yazini okuyup insanlar bunu uygulayabilir. Arastirmadan uygulamasi kendi hatasi olsa da bu hatanin bir kismi da sana ait olmus olur.

Ya tezini birkac cumle ile acikla, ya da insanlari yanlis yonlendiren paylasimlar yapma Safak arkadasim.

Iyi calismalar.

Just Focus.
Dediğine katılmıyorum, sadece takviye besin için değil genel konuşuyorum. Amerikan markası kesinlikle güvenlidir diye bir kavram yok. Paran varsa güç her ülkede gelir, büyük şirketlerin çoğu rüşvet ile çalışır(şeytani amaçları vardır ama burada değinmeyeceğim). Göz boyama için birçok faaliyet var bu ülkelerde. FDA (gıda ilaç dairesiydi galiba) amerikanın en rezil kurumudur bana göre çünkü olur olmadık gıdalara ve gdo içeren tüm ürünlere izin veriyorlar sağlıklıdır diye. Bazıları şöyle( Aspartam, Nişasta bazlı şekerler, Karmen(böcekten elde edilen gıda boyası), kola özütü( içeriği belirsizdir)). Monsanta şirketinin (tohum üreticisi,zirai ilaçlar) birkaç üyesi FDA e üyedir ki bu sayede istedikleri yasaları devlet onayıyla geçirirler;) görünen hiç bir şeye inanmamak gerek ilk bakışta, mutlaka şüphe duyulmalı. İyi Çalışmalar.

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Dediğine katılmıyorum, sadece takviye besin için değil genel konuşuyorum. Amerikan markası kesinlikle güvenlidir diye bir kavram yok. Paran varsa güç her ülkede gelir, büyük şirketlerin çoğu rüşvet ile çalışır(şeytani amaçları vardır ama burada değinmeyeceğim). Göz boyama için birçok faaliyet var bu ülkelerde. FED (gıda ilaç dairesiydi galiba) amerikanın en rezil kurumudur bana göre çünkü olur olmadık gıdalara ve gdo içeren tüm ürünlere izin veriyorlar sağlıklıdır diye. Bazıları şöyle( Aspartam, Nişasta bazlı şekerler, Karmen(böcekten elde edilen gıda boyası), kola özütü( içeriği belirsizdir)). Monsanta şirketinin (tohum üreticisi,zirai ilaçlar) birkaç üyesi FED e üyedir ki bu sayede istedikleri yasaları devlet onayıyla geçirirler;) görünen hiç bir şeye inanmamak gerek ilk bakışta, mutlaka şüphe duyulmalı. İyi Çalışmalar.

Dostum aslina bakarsan ben de senin dediklerine katilmiyorum. :)

Teknik olarak vucut gelistirmede 1. sirada baz alabilecegimiz ulke Amerikadir. Dunya uzerinde ulasilabilirlik, refah ve yasam standartlari acisindan bakildiginda da bu ulke muhtemelen Amerika olacaktir. Yani oradaki bir insanin kullandigi urunu alip labaratuvarinda kendi inceleyip degerlerini bulmasi veya birine inceletmesi Turkiye'ye oranla kat ve kat daha olasidir. Arti olarak medyasinin da bagimsiz oldugunu ve mahkemelerin de ceza konusunda rijit davrandigini soyleyebiliriz. Gecenlerde baski sonucu istifa eden bakanlari, eski baskanlarinin yargilanmasi gibi ornekler verilebilir, bu ornekler cogaltilabilir.

Savas hocaminizin da videolarinda FDA (FED Amerikan merkez bankasi;) ve Amerikan Kalp Vakfinin verilerine guvendigini olasi bir yanlislarinda karsilarinda bir cok akademisyen ve profesor bulacaklarini soyledigini hatirliyorum.

Senin menseisi Abd olan urunden process asamasinda daha guvenilir kontrol uygulandigini dusundugun ve iceriginden daha fazla emin olabilecegin bir urun varsa bunun sebeplerini ve uretildigi ulkeyi senden duymak isterim?

Kaldi ki uretimine guvenmiyorsan sayet sen Cin hammaddeli urunleri gonul rahatligiyla kullanabilirsin. Fakat insanlari yanlis yonlendirmeni dogru bulmuyorum.

Iyi forumlar.

Just Focus.

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye
Dostum aslina bakarsan ben de senin dediklerine katilmiyorum. :)

Teknik olarak vucut gelistirmede 1. sirada baz alabilecegimiz ulke Amerikadir. Dunya uzerinde ulasilabilirlik, refah ve yasam standartlari acisindan bakildiginda da bu ulke muhtemelen Amerika olacaktir. Yani oradaki bir insanin kullandigi urunu alip labaratuvarinda kendi inceleyip degerlerini bulmasi veya birine inceletmesi Turkiye'ye oranla kat ve kat daha olasidir. Arti olarak medyasinin da bagimsiz oldugunu ve mahkemelerin de ceza konusunda rijit davrandigini soyleyebiliriz. Gecenlerde baski sonucu istifa eden bakanlari, eski baskanlarinin yargilanmasi gibi ornekler verilebilir, bu ornekler cogaltilabilir.

Savas hocaminizin da videolarinda FDA (FED Amerikan merkez bankasi;) ve Amerikan Kalp Vakfinin verilerine guvendigini olasi bir yanlislarinda karsilarinda bir cok akademisyen ve profesor bulacaklarini soyledigini hatirliyorum.

Senin menseisi Abd olan urunden process asamasinda daha guvenilir kontrol uygulandigini dusundugun ve iceriginden daha fazla emin olabilecegin bir urun varsa bunun sebeplerini ve uretildigi ulkeyi senden duymak isterim?

Kaldi ki uretimine guvenmiyorsan sayet sen Cin hammaddeli urunleri gonul rahatligiyla kullanabilirsin. Fakat insanlari yanlis yonlendirmeni dogru bulmuyorum.

Iyi forumlar.

Just Focus.

Harbiden FED yazmışım :) Ekonomiyle uğraşırken arada akılda takılı kalıyor :) Tartışmaya çevirmeye gerek yok, Savaş hocamızın supplement firmalarının yaptığı aldatmacalar isimli videosunu izleyebilirsin. Hatta kendisi diyor bir nox almış ilk kutusundan çok iyi etki aldığını, aynı ürünün ikinci kutusundan aynı etkiyi alamadığını. Koşulsuz güvenmemek lazım ben onu diyorum.

Son düzenleme:
Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: