Hangi Supplementleri kullanmalıyım ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
1 Senedir fitness yapıyorum.1.76 boyundayım 75 kg yum hangi supplementleri kullanmalıyım ?

Forum Üyesi
Sağlam bir beslenme programı ile gerekirse bir diyetisyenede başvur kesinlikle 100% whey protein spordan sonra 1 ölçek şeklinde kullanabilirsin ama beslenme programın yoksa hangi supplementi kullanırsan kullan bir şey olmayacak.Beslenme olayını çözdükten sonra uygun bir diyetlede bunu kombinleyerek 100% whey proteini ve yanında eğer gerçekten bu desteğe ihtiyacın varsa meyve yiyemiyorsan gerekli gün içinde multivitamin destegide kullanabilirsin . SON OLARAK ADI ÜSTÜNDE BESİN DESTEK GIDA TAKVİYESİ 1. KURALSAĞLAM BİR BESLENME PROGRAMIDIR BUKADAR.

Yorum
Forum Üyesi
Bende bır aydır yapmaktayım bu sporu bana HARDLINE urununu onerdıler hacım kazanmak ıstıyorum bende sızın gıbı 1.77 boyunda 71 kıloyum sızce gaıner mı kullanmalıyım

Yorum
Forum Üyesi
1 Senedir fitness yapıyorum.1.76 boyundayım 75 kg yum hangi supplementleri kullanmalıyım ?
Sevgili dostum öncelikle supplement ihtiyacı amaca göre değişir ancak ben supplementlerin ihtiyaç değil lüks olduğu kanısındayım. Ama yine de illa ki alacağım diyorsan ihtiyacın olan supplementler bcaa ve glutamıne içerikli bir protein tozu ve creatine monohidrattır. Bunlar dışında ne alırsan al peptidlerle ve kürlerle desteklemediğin müddetçe çöptür başka bir işe yaramaz. Öncelik her zaman beslenmedir.

Yorum
Forum Üyesi
Sevgili dostum öncelikle supplement ihtiyacı amaca göre değişir ancak ben supplementlerin ihtiyaç değil lüks olduğu kanısındayım. Ama yine de illa ki alacağım diyorsan ihtiyacın olan supplementler bcaa ve glutamıne içerikli bir protein tozu ve creatine monohidrattır. Bunlar dışında ne alırsan al peptidlerle ve kürlerle desteklemediğin müddetçe çöptür başka bir işe yaramaz. Öncelik her zaman beslenmedir.

Reklam gıbı olmasın ama o zaman hocam bu urun sızın anlatımınıza bıraz uyuyor yani creatine yok sanırm ama

- %100 İzole Whey Proteini
- Laktoz içermiyor
- Hızlı emilim
- Şeker içermiyor
- %91,2 Protein oranı
- %1 Yağ oranı
- %21 BCAA amino asitleri

Yorum
Forum Üyesi

Reklam gıbı olmasın ama o zaman hocam bu urun sızın anlatımınıza bıraz uyuyor yani creatine yok sanırm ama

- %100 İzole Whey Proteini
- Laktoz içermiyor
- Hızlı emilim
- Şeker içermiyor
- %91,2 Protein oranı
- %1 Yağ oranı
- %21 BCAA amino asitleri
Sevgili dostum kesinlikle marka konuşmamayı tercih etsem de artık dayanamayacağım. Bizim insanımızdaki hardline takıntısı nedir anlamıyorum. İşte Türk markası saçmalıklarına hiç girmeyin, savaşa gitmiyoruz supplement alıyoruz. Hardline ürünleri full+full dacia gibidir. Ben boş BMW'yi tercih ederim. Ama diyorsan ki illa hardline kullanacağım o zaman git 3 matriks al.

Yorum
Forum Üyesi
Sevgili dostum kesinlikle marka konuşmamayı tercih etsem de artık dayanamayacağım. Bizim insanımızdaki hardline takıntısı nedir anlamıyorum. İşte Türk markası saçmalıklarına hiç girmeyin, savaşa gitmiyoruz supplement alıyoruz. Hardline ürünleri full+full dacia gibidir. Ben boş BMW'yi tercih ederim. Ama diyorsan ki illa hardline kullanacağım o zaman git 3 matriks al.

Yok ben Hıc kullanmadım Hardlıne urunu daha dogrusu hıc supplement kullanmadım fıkrınızı merak ettıgım ıcın sormustum.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: