Hangi supplement

giyotin

Forum Üyesi
14 Ekim 2018
3
0
1
21
İyi günler herkese spora tekrar başlayacağım haftada 4 maksimum 5 gün gidebileceğim supplement almayı düşünüyorum maliyet/fayda oranına göre ne almamı önerirsiniz kimileri kreatin +whey yeterli diyor kimileri başka kombinasyonlardan bahsediyor sizin önerileriniz nedir boyum 173 kilom 72

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
1 Haziran 2014
847
255
83
27
Ne kadar zamandır spor yapıyorsunuz?

İlk önce whey protein alabilirsiniz.

• Beğendim
Tepkiler: giyotin

giyotin

Forum Üyesi
14 Ekim 2018
3
0
1
21
Cevap için teşekkür ederim 5 ay kadar yaptım 3 ay kadardır yapmıyorum whey ile birlikte kullanmamı önerebileceğiniz etki oranı yüksek olacak başka birşey var mıdır

Halil Kurt

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
4 Mayıs 2017
158
16
18
19
Kütahya
İhtiyacınız ne ise onu alın. Yani günlük protein miktarını karşılamakta zorlanıyorsanız protein tozu alın.

• Beğendim

DogukanDmn

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
28 Temmuz 2018
19
5
23
16
Boy (cm)
176
Kilo (kg)
77
Omuz (cm)
119
Göğüs (cm)
103
Kol (cm)
36
Bel (cm)
82
Kreatinin daha fazla faydasını görmeniz için ileriki aylarda almanızı tavsiye ederim. Protein ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız whey alabilirsiniz. Ama beslenmeniz sağlamsa ve yeterli miktarda protein alabiliyorsanız BCAA almanızı öneririm.

• Beğendim

hasanegetopan

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
6 Şubat 2016
115
24
18
Bandırma
Protein ihtiyacını tam olarak karşılayamıyorsan öncelikle whey. Karşılıyorsan ilk olarak kreatin(monohidrat formunda) ki kullanınca farkı da hissedeceksin. Onun haricinde keyfe keder glutamin ve pre workout. Yine ihtiyacın varsa multivitamin ve ZMA. Uzun vadede eklemlerini korumaya destek olması için glukozamin. Intermittent Fasting yapıyorsan kesinlikle antrenman sonrası için BCAA. Omega 3 alabilirsin bak uzun vadede faydasını görürsün. Sindirim sorunu yaşarsan prebiyotik- probiyotik. Yine keyfe keder yatmadan önce içmek için kazein. Definisyon dönemine girince fazla suyu atmak için hydroxycut- animal cuts tarzı termojenik yağ yakıcı. Gördüğün gibi bir dünya ürün var seç beğen al .)