Hangi Marka Protein Tozları Güvenilirdir?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Spor Geçmişi
5
Boy (cm)
187
İyi akşamlar herkese. Yaklaşık 3 aydır diyet uyguluyorum ve istediğim kilolara düşmeye başladım. Birkaç hafta içinde Home Gym' mi dizip, ciddi anlamda vücut geliştirme sporuna adım atmak istiyorum (Geçmişte amatör olarak futbol oynadım ve son 3 aydırda evdeki imkanlarla antrenman yapıyordum). Günlük almam gereken protein miktarını yiyeceklerle karşılıyamıyorum. Bundan mütevellit protein tozu almaya karar verdim. Siz değerli forum üyelerinden kaliteli whey protein tozu markaları tavsiyesi almak istiyorum.

MCA

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Tamamen bütçe diyebilirim. Uluslararası bilindik markaların içeriklerini incelersen ücretine değeceğini düşündüğün ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsin. Bilindik markaların çoğu bağımsız kuruluşlar tarafından inceleniyor ve içeriğinin doğruluğu kontrol ediliyor.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Paran, varsa weider yoksa hepsi gider :D . Ben şahsen servis fiyatı en ucuz olanını kullanıyorum paramı basmati pirinç , hindi göğsü ve kuruyemislere yatırıyorum

Yorum
Forum Üyesi
Hepsi 300 lira bandına dayandı inanılacak gibi değil ama para çok mühim değil diyorsan;
Weider,Optimum,Multipower,Scitec ve Olimp önerebilirim. Bunlar dışında da bir çok güvenilir marka var ama asıl problem güvenilir sitelerden alman ya da kişilerden.

Son düzenleme:
Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: