Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Selamın aleyküm.
Kreatin monohidrat alacağım.İnternette ürün araştırması yaparken,n11.com mağazasında bir satıcının,saf olan kreatin takvıyesinin 500 gramını 60-70 tl fiyattan satmakta olduğunu farkettim.Bir çok supplement markası var ve hepside kreatin takviyesini farklı fiyat politikası ile satıyorlar.İçerik kısmına baktığımda,aynı olduğunu fark ettim.İşin tuhaf yanı her firma,sattığı ürünün kalite konusunda saf içeriğe sahip olduğunu ifade ediyor. Sözü uzatmadan;sizce hesaplı bulduğum bir kreatin takviyesini mi almam gerek ve yahut pahalı fiyatlara satışı yapılan bir supplemet firmasından mı kreatin almam doğru olur? Kreatin takviyesinin sahte,işe yaramaz olduğu anlaşılabilir mi?
Tavsiyeleriniz sonrasında kararımı vereceğim.
saygılar,
Aybars.:emoji_thinking:

Forum Üyesi
Selamın aleyküm.
Kreatin monohidrat alacağım.İnternette ürün araştırması yaparken,n11.com mağazasında bir satıcının,saf olan kreatin takvıyesinin 500 gramını 60-70 tl fiyattan satmakta olduğunu farkettim.Bir çok supplement markası var ve hepside kreatin takviyesini farklı fiyat politikası ile satıyorlar.İçerik kısmına baktığımda,aynı olduğunu fark ettim.İşin tuhaf yanı her firma,sattığı ürünün kalite konusunda saf içeriğe sahip olduğunu ifade ediyor. Sözü uzatmadan;sizce hesaplı bulduğum bir kreatin takviyesini mi almam gerek ve yahut pahalı fiyatlara satışı yapılan bir supplemet firmasından mı kreatin almam doğru olur? Kreatin takviyesinin sahte,işe yaramaz olduğu anlaşılabilir mi?
Tavsiyeleriniz sonrasında kararımı vereceğim.
saygılar,
Aybars.:emoji_thinking:

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
Kreatinlerin içinde herhangi bir ek katkı maddesi olmadığı için marka fark etmiyor dilediğini kullanabilirsin. Burada tercihin bilindik markalar içinde olsun. Yeni ve bilinmedik markalar için malesef bir şey diyemeyeceğim.
Vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için memnun oldum.
Teşekkür ediyorum.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: